A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Noslēgusies 8.Sniega diena

Noslēgusies 8.Sniega diena

Sniega dienu atbalstīja ne tikai brīnišķīgie sponsori, bet arī lieliskie laika apstākļi. Jauniešu domes kolektīvu priecēja 67 komandas, kuras aktīvi piedalījās stafetēs, un kopā ar visiem apmeklētājiem un atbalstītājiem - vairāk nekā 400 cilvēku.

Dienu gaišāku padarīja ne tikai sniegs, bet arī visu apmeklētāju smaids un gandarījums. Bērni, kā arī vecāki ar prieku iesaistījās stafetēs un pārbaudīja savas spējas. Z(in)oo stafetē pārbaudīja, vai spēj valdīt pār balonu, Sniega kausēšana - saviem spēkiem jeb ar ķermeņa siltumu kausēja sniegu, Lielais nošļūciens - ikviens varēja izbaudīt mazos ziemas prieciņus. Kā arī varēja iesaistīties vēl dažādās interesantās aktivitātes. Ikviens, kam palika auksti, varēja iedzert siltu tēju, pasildīties pie ugunskura un paši sev uzcept skautu maizi. Mēs vēlamies pateikties visiem, kas ar prieku iesaistījās šajā pasākumā.

Milzīgu paldies sakām mūsu atbalstītājiem un draugiem – Cēsu Olimpiskais centrs, Zinātkāres centrs Zinoo, Rakši, veikals “Ķimene”, Slēpošanas un atpūtas parks Ozolkalns, Studio Pizza, Baseins RIFS, Žagarkalns, Dāmu sala, Livonia, Vinnis, Vidzemes koncertzāle “Cēsis”, Cēsu alus, Vinetas un Allas kārumlāde, Cēsu Kultūras un tūrisma centrs un Cēsu novada pašvaldība. Pasākuma organizēšanā piedalījās arī meitenes no Gruzijas, Eiropas brīvprātīgā darba ietvaros, kas ir organizēts “Erasmus+” programmā.

Bildes no pasākuma skaties te: https://failiem.lv/u/9x5k75nz
Publicēšanas datums: 2017. gada 18. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt