A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Noslēgta pietikumu pieņemšana mikrorajonu pagalmu labiekārtošanas konkursā

Noslēgta pietikumu pieņemšana mikrorajonu pagalmu labiekārtošanas konkursā

No 1.aprīļa Cēsu novada pašvaldība aicināja iedzīvotājus un māju apsaimniekotājus iesniegt savus projektus mikrorajonu pagalmu labiekārtošanai, kas ļaus sakārtot daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apkārtni un uzlabot iedzīvotāju apkārtējo dzīves vidi, transporta kustību, bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas un vides pieejamību, izmantojot pašvaldības līdzfinansējumu.

Projektu pieteikumu pieņemšana ir noslēgusies un kopumā saņemti 15 projekta pieteikumi mikrorajonu pagalmu labiekārtošanai. 

Programmas īstenošanai 2017.gada pašvaldības budžetā paredzēti 30 000 EUR. Projektus izvērtēs un apstiprinās rindas kārtībā no iesniegšanas brīža līdz finansējuma pilnīgai apgūšanai. Šī būs ilgtermiņa programma un turpmākā budžeta plānošana notiks atkarībā no māju īpašnieku un apsaimniekotāju aktivitātes izvērtējuma.

Šī gada 3.maijā vērtēšanas komisija apstiprināja četru projektu pieteikumus ar kuriem tiks slēgti līdzfinansējuma līgumi par kopējo summu 28 287.64 EUR.

Divu projektu pieteikumi tika apstiprināti ar nosacījumu, ja Cēsu novada pašvaldība piešķirs papildus līdzekļu. Pārējie projekti šobrīd ir vērtēšanā.

Cēsu novada pašvaldība izsaka pateicību visiem projektu iesniedzējiem!


Publicēšanas datums: 2017. gada 12. maijs  

Komentāri

2017-05-15 21:04:34 Papildu līdzekļus- tā būtu pareizi

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt