A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Noslēdzies vasaras skolu līdzfinansēšanas konkurss

Noslēdzies vasaras skolu līdzfinansēšanas konkurss

Noslēdzies Cēsu novada pašvaldības organizētais konkurss, kurā pašvaldība līdzfinansē vasaras skolu organizēšanu Cēsu novada administratīvajā teritorijā. Konkursā bija iespēja pieteikties biedrībām, nodibinājumiem un augstskolām līdzfinansējuma saņemšanai līdz 20% apmēram no kopējām vasaras skolas organizēšanas izmaksām.  

Cēsu novada pašvaldības kopējais budžets vasaras skolu līdzfinansēšanai 2016.gadā ir 10 000 eiro. Finansiālais atbalsts tiek piešķirts dienas un diennakts vasaras skolu, kuru dalībnieku vecums ir no 18 gadiem, organizēšanai.

Konkursa noteikumi noteica, ka prioritāri tiek atbalstītas vasaras skolas radošo vai/un kultūras industriju, sociālo zinātņu jomās, kuru laikā tiek pētītas Cēsu novadam aktuālas problēmas, radīti risinājumi vai rīcības plāni aktuālu problēmu novēršanai, radītas Cēsu novadam paliekošas, ilgtspējīgas vērtības, kurās plānots piesaistīt starptautiskus dalībniekus, starptautiskus ekspertus vai vieslektorus, kā arī tādas, kas tiks īstenotas tūrisma nesezonā laika posmā no 2016.gada 1.septembra līdz 2017.gada 1.aprīlim, tādējādi piesaistot novadam papildu viesus un uzlabojot pilsētas ekonomisko situāciju tūrisma nesezonas laikā.

Vasaras skolām, kuru ilgums ir līdz 3 dienām, maksimālā finansējuma atbalsta summa ir līdz 1000 eiro, vasaras skolām, kuru ilgums ir līdz 10 dienām, maksimālā finansējuma atbalsta summa ir līdz 2500 eiro, savukārt tādām vasaras skolām, kuru ilgums ir 11 un vairāk dienu, maksimālā finansējuma atbalsta summa ir līdz 5000 eiro.

Cēsu novada pašvaldībā tika saņemti 9 Pretendentu pieteikumi un 2016.gada 30.martā žūrijas komisija izvērtēja vasaras skolu tēmas, ilgtspēju, resursu dažādību, lektoru kompetences un citus aspektus. Pēc žūrijas diskusijām un viedokļu apmaiņām komisija ir izvēlējusies piecus uzvarētājus, kuri savu vasaras skolu realizēšanai saņems finansiālu atbalstu pilnā pieprasītā finansējuma apjomā vai daļēji piešķirtā apjomā.


Nr. Iesniedzējs Vasaras skolas nosaukums Piešķirtais līdzfinansējums, summa EUR
1. Biedrība Ascendum Satori.lv radošā autoru nometne 1909.30
2. Biedrība “Forum of Latvian Design” Instant 5000.00
3. Nodibinājums “Vides risinājumu institūts” Eiropas Kosmosa aģentūras apmācību kurss “Radara un optisko satelītu datu apstrāde un pielietojumi” 1380.00
4. Biedrība “ISSP” ISSP Skolas radošā fotogrāfijas darbnīca Ruckā 530.00
5. Biedrība “Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs” Latvijas Laikmetīgās mākslas centra starptautiskā vasaras skola “Maldīšanās skola” 1180.70Publicēšanas datums: 2016. gada 27. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt