A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Noslēdzies jauniešu video konkurss “Cēsnieks, kurš mani iedvesmo”

Noslēdzies jauniešu video konkurss “Cēsnieks, kurš mani iedvesmo”

Svinīgā gaisotnē pirmdien, 21.novembrī, Vidzemes koncertzāles Kinozālē apbalvoti jauniešu video konkursa "Cēsnieks, kurš mani iedvesmo" laureāti un uzvarētāji.

Video konkurss tika rīkots par godu Cēsu 810.jubilejai, kura laikā jaunieši mācījās veidot dokumentālus sižetus, piedalīties scenāriju veidošanā, kā arī filmēšanas un montāžas meistarklasēs Ruckas mākslas rezidencē. 

Tika izveidoti 12 video sižeti par cēsniekiem, kuru personība, dzīves gājums vai esošā profesija iedvesmo jauniešus tiekties pretī savam dzīves sapnim.Jauniešus iedvesmoja dažādu jomu pārstāvji - veterinārāsts, sniega konstrukciju veidotājs, deju pasniedzēja un jaunā uzņēmēja, mākslinieki un citi. Iesniegtos konkursa video vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Cēsu novada pašvaldības pārstāve Evija Taurene, Cēsu Mākslas un Vēstures muzeja vadītāja Kristīne Skrīvere, Cēsu Jauniešu domes pārstāve Natālija Andersone, kino profesionāle un Ruckas rezidences vadītāja Ieva Goba, Vidzemes koncertzāles kino producents Kārlis Freimanis. 

Kā atzina žūrijas locekļi, bija ļoti grūti novērtēt iesniegtos video, jo katrs no tiem bija unikāls, ļoti sirsnīgs un gana profesionāls, ņemot vērā, ka jauniešu ikdiena nav saistīta ar video montāžu.

Tomēr žurijai bija jāizšķiras un jāizvēlas konkursa uzvarētāji. Godalgotās vietas un naudas balvas no Cēsu novada pašvaldības saņēma:

1.vieta - Anete Darģe (23 g.), Romāns Beskrovnijs (22 g.), Baiba Jermolājeva (17 g.) video par Cēsu novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālisti Ivetu Jermolājevu2.vieta - Ginta Bogdanova (19 g.), video par hip-hop pasniedzēju un aktīvu cēsnieci Anitu Lielmani3.vieta - Artis Krūmiņš (14 g.), video par snovparku, veikparku un veloparku veidotāju Jāni JansonuIkviens dalībnieks saņēma veicināšanas balvas - Cēsu Drauga karti, Vidzemes koncertzāles kino kartes un Cēsu novada pašvaldības suvenīrus.

Visi video apskatāmi šeit.

Publicēšanas datums: 2016. gada 22. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt