A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Nobalso par Cēsīm kā Latvijas Jauniešu galvaspilsētu!

Nobalso par Cēsīm kā Latvijas Jauniešu galvaspilsētu!

Izglītības un zinātnes ministrija izvirzījusi Cēsu novadu kā vienu no TOP4 pašvaldībām konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016” atlasē.

Lai noskaidrotu, kura būs nākamā gada Latvijas Jauniešu Galvaspilsēta, vietnē www.jauniesugalvaspilseta.lv līdz pat 4.novembrim atvērta publiskā balsošana par TOP4 pašvaldībām, kur lūdzam arī Tevi nobalsot, lai Cēsis saņemtu šo pelnīto godu.

Cēsu novada pašvaldība jau var lepoties ar titulu Jauniešiem draudzīgākā pašvaldība 2014, kas pierāda, ka Cēsīs ir veiksmīgi un profesionāli organizēts darbs ar jaunatni. Taču iespēju būt pirmajiem, kas saņem Jauniešu galvaspilsētas godu, nedrīkst laist garām!

Lai nodrošinātu jauniešu dalību lēmumu pieņemšanā, Cēsu novada pašvaldībā no 2002.gada darbojas Jauniešu dome. Turklāt, kas būtiski, pieteikumu šim konkursam rakstīja un veidoja paši “domītes” jaunieši. Kopumā Cēsu novadā ir deklarēti 2636 jaunieši.

Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Jaunatnes padomi un jauniešu organizāciju “Avantis”.

Publicēšanas datums: 2015. gada 30. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt