A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » No 8.decembra Rīgas iela līdz Rožu laukumam atvērta satiksmei

No 8.decembra Rīgas iela līdz Rožu laukumam atvērta satiksmei

Noslēgusies Rīgas ielas pārbūve posmā no Kases ielas līdz Rožu laukumam. Piektdien, 8.decembrī, plkst.15.00 šis ielas posms tiks atvērts transportlīdzekļu satiksmei.

No Kases ielas uz Rīgas ielu turpmāk varēs nogriezties gan pa labi, gan pa kreisi. Tā kā Rīgas ielas posms no Rožu laukuma līdz Līvu laukumam joprojām ir slēgts, to varēs apbraukt pa Lielo Katrīnas ielu. Turpmāk, braucot no Rožu laukuma, pa Lielo Katrīnas ielu varēs nokļūt līdz Palasta ielai, bet, braucot no Palasta ielas, pa Lielo Katrīnas ielu varēs nokļūt līdz Lielajai Līvu ielai.

Ar satiksmes kustības shēmu iepazīsties ŠEIT.

Ielā pārbūvētas komunikācijas – ūdensvadi, lietus un sadzīves kanalizācija –, nomainot pievadus līdz ēku sienām. Nomainīts ielas brauktuves un ietvju segums – to tagad sedz kaltais bruģis. Rīgas ielas pārbūves darbi turpinās posmā no Līvu laukuma līdz Rožu laukumam. Ir sākta kanalizācijas un ūdensvadu nomaiņa, demontēts brauktuves un ietves segums ielas kreisajā pusē.

Lūdzam ņemt vērā, ka, turpinoties pārbūves darbiem posmā no Līvu laukuma līdz Rožu laukumam, vai nu nākamās nedēļas beigās, vai aiznākamās nedēļas sākumā, satiksme uz Rīgas ielas atkal uz pāris dienām tiks slēgta, lai veiktu sadzīves kanalizācijas pieslēgumu Rīgas un Rožu laukuma krustojumā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un lūdzam sekot informācijai!
Publicēšanas datums: 2017. gada 7. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt