A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » No 4.marta gaidāmas izmaiņas maršrutos Cēsis–Līvi un Cēsis–Skujene–Kaive.

No 4.marta gaidāmas izmaiņas maršrutos Cēsis–Līvi un Cēsis–Skujene–Kaive.

Izvērtējot pasažieru plūsmu, no 2019.gada 4.marta gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5613 Cēsis–Līvi un Nr.6287 Cēsis–Skujene–Kaive.

Atsaucoties uz iedzīvotāju lūgumu, maršruta Nr.5613 Cēsis–Līvi autobuss, kas no pieturvietas “Līvi (ciemats)” izbrauc plkst.8.15, iekļaus kustību sarakstā pieturvietu “Agra”. Savukārt, ņemot vērā zemo pasažieru skaitu, reiss, kas Cēsu autoostā svētdienās tiek uzsākts plkst.12.30 un pieturvietā “Līvi (ciemats)” – plkst.12.45, sabiedriskā transporta pakalpojumus vairs nenodrošinās.

Papildinot pieturvietu skaitu, maršruta Nr.6287 Cēsis–Skujene–Kaive autobuss no Cēsu autoostas turpmāk izbrauks brīvdienās plkst.13.10 (līdz šim izbrauca plkst.13.15). Papildus reisam, kas tiek izpildīts svētdienās, kustību sarakstā tiks iekļauta pieturvieta “Līvi (ciemats)”.

Aicinām iedzīvotājus pirms plānotā brauciena pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai jautājumu gadījumā sazināties ar pasažieru pārvadātāju.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Atgādinām, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažierus aicinām ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Publicēšanas datums: 2019. gada 26. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt