A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Līvu laukuma iedzīvotāji aicina uz sapulci labiekārtošanas plānošanai

Līvu laukuma iedzīvotāji aicina uz sapulci labiekārtošanas plānošanai

Līvu laukuma iemītnieki, Tatjana Bernharde, Lauris Sildniks un Toms Kokins, aicina uz iedzīvotāju sapulci un nākotnes laukuma modelēšanu.

Kā norāda ieceres autori, nākotnes scenāriju modelēšana dabā ir vienkāršs un uzskatāms veids, kā pārbaudīt dažādus publiskās ārtelpas attīstības scenārijus. Tā izgaismo iespējamos riskus un ļauj apzināt iedzīvotāju vēlmes.

Pasākuma mērķis ir atrast iespējami labāko risinājumu Līvu laukuma attīstībai un rosināt pašvaldībai tā labiekārtošanu.

Vecpilsētas iedzīvotāji un ikviens interesents tiek aicināti modelēšanas laikā izteikt priekšlikums par laukuma nākotni. Priekšlikumi tiks apkopoti un nodoti pašvaldības speciālistiem.

Modelēšana notiks no sestdienas (18.04.) līdz otrdienai (21.04.) visas dienas garumā, ar oranžiem plastmasas konusiem iezīmējot dažādus laukuma attīstības scenārijus un izvērtējot katra priekšrocības un trūkums.

Aicinām autovadītājus Līvu laukuma apkaimē būt uzmanīgiem un saprotošiem!

Publicēšanas datums: 2015. gada 17. aprīlis  

Komentāri

Juris 2015-04-20 12:40:31 Lielākās muļķības satiksmes drošībai un Rīgas ielas imidžam nevar vēlēties ar dezinformāciju iedzīvotājiem,jo slēgts tiek nevis Līvu laukums, bet Rīgas ielas posms gar Fono klubu (Rīgas 47),ar apbraukšanu pa L.Līvu ielu. Sabojāts tiek Pilsētas galvenās ielas un Rīgas vārtu(vēsturiski) gadsimtu aprite. Neveiksmīgi jau beidzās savulaik plāns slēgt Rīgas ielu gar Rožlaukumu. Līvu laukuma attīstībai vajadzētu 1. Atjaunot tam vēsturisko piekļuvi iebraucot pilsētā no Rīgas ielas lejas daļā uzliekot papildplāksnīti esošam ķieģelim" 50 m" un augšdaļā pirms Rģas 47 novieto zīmi" 2virziena kustība" 2. Pārvietot neloģisko rādītājstabu Līvu laukuma augšdaļā uz lejas daļu pirms akas,kas atbildīs norāžu reālajiem virzieniem. 3.Puķu podus var izvietot Līvu laukuma trīstūra augšdaļā, kurā var arī būt soliņi,kuri savulaik vēsturiski jau bija,bet rūgtās pieredzes dēļ tika likvidēti. Tāpat nepieļausim traģēdiju riskus stopējot Rīgas vienvirziena ielu lielā slīpumā un atcerēsimies,ka ir arī ziema

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt