A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Līdz 11.novembrim pagarināta ZAAO zaļo atkritumu akcija

Līdz 11.novembrim pagarināta ZAAO zaļo atkritumu akcija

Ņemot vērā esošos laikapstākļus, līdz 11.novembrim ir pagarināta ZAAO zaļo atkritumu akcija. Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar SIA ZAAO sniedz iespēju Cēsu privātmāju iedzīvotājiem un dzīvojamo māju apsaimniekotājiem, kam noslēgts līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu bez maksas atbrīvoties no piemājas dārzos sagrābtām lapām, pašiem nogādājot tos uz EKO laikumiem.

Īpašumi, kuriem tiks izsniegti maisi bez maksas

Īpašniekus, kuru teritorijā, maisi nav izsniegti, aicinām sadarboties ar kaimiņiem, kā arī zaļos atkritumus nogādāt EKO laikumos vai kompostēt.

Šogad akcijas laikā zaļos atkritumus bez maksas EKO laukumos Lapsu ielā 19 un Bērzaines ielā 31, Cēsīs var nodot:
1. Privātmāju īpašnieki, kam noslēgts līgums ar ZAAO par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, EKO laukuma darba laikā un jebkurā daudzumā.
2. Dzīvojamo māju apsaimniekotāji, kam noslēgts līgums ar ZAAO par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, EKO laukuma darba laikā un jebkurā daudzumā.
3. Pašvaldības iestādes.
4. Komercuzņēmumi 3 m3.

Nogādājot zaļos atkritumus EKO laukumā, klienti tos ievieto konteinerā bez maisiem vai kastēm.
Nogādājot zaļos atkritumus EKO laukumā vairāk par 10m3, iepriekš jāsaskaņo ar ZAAO pa telefonu 29225862 un jāņem vērā, ka tie būs jāievieto 22 m3 konteinerā, kura bortu augstums ir 1.75m.

Šajā rudens sezonā līdz 11.11.2016. BIG BAG maisus zaļajiem atkritumiem bez maksas var saņemt un pasūtīt izvešanu pa tālruni 64281250, 29225862, sūtot īsziņu vai e-pastu uz zaao@zaao.lv (īsziņā un e-pastā jānorāda maisa numurs, adrese un līgumslēdzēja vārds, uzvārds)
1. Privātmāju īpašnieki, kam noslēgts līgums ar ZAAO par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, saskaņā ar pašvaldības apstiprināto adrešu sarakstu. Katrai no šīm adresēm bez maksas tiks nodrošināta viena maisa viena iztukšošanas reize, maiss pēc iztukšošanas jānodod atpakaļ ZAAO.
2. Dzīvojamo māju apsaimniekotāji, kam noslēgts līgums ar ZAAO par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, saskaņā ar pašvaldības apstiprināto adrešu sarakstu. Sarakstā iekļautas adreses, kam jāvāc lapas no ielu malās augošiem kokiem. Maiss pēc iztukšošanas jānodod atpakaļ ZAAO.

Zaļie atkritumi ir tādi kompostējami bioloģiskie atkritumi kā – koku lapas, skujas, smalki zari, zāle, dārza atkritumi, kuros nav sadzīves atkritumu piemaisījumi.

Ja BIG BAG maisos, ko apmaksā pašvaldība, būs citi sadzīves atkritumi, rēķins tiks piestādīts konkrētajam maisa “piepildītājam”.

Pārējie pakalpojumi saskaņā ar SIA “ZAAO” apstiprināto cenrādi un pakalpojumu piedāvājumu.

EKO laukumi:
Lapsu iela 19, Cēsis P.-Pk. 8-17, S,Sv. 10-14
Bērzaines iela 31, Cēsis P,O,C. 10-19, S. 12-16, T, Sv. slēgts

Publicēšanas datums: 2016. gada 1. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt