A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Lekciju cikls “IZZINI CĒSIS!”

Lekciju cikls “IZZINI CĒSIS!”

Cēsu viduslaiku pils, Sv. Jāņa baznīca, pilsmuiža un vecpilsētas nami glabā aizraujošus stāstus par pilsētas vēsturē nozīmīgiem notikumiem un personībām. Ne mazāk saistoši ir pilsētas apkārtnē esošie dabas objekti. Lai mūsdienu cēsniekiem sniegtu iespēju padziļināt zināšanas par Cēsu kultūras un dabas mantojumu, “Cēsu Kultūras un tūrisma centrs” rīko lekciju ciklu “IZZINI CĒSIS!”. Tā laikā Cēsu muzeja vēsturnieki un vieslektori stāstīs par pilsētas nozīmīgākajiem arheoloģijas, arhitektūras un dabas pieminekļiem.

Lekcijas norisināsies no februāra līdz maijam, divas reizes nedēļā, otrdienās un ceturtdienās, plkst.17.15, Cēsu Jaunās pils semināru zālē. Vienas lekcijas apmeklējuma cena: 2,- EUR.

Lekciju cikls vienlaicīgi kalpos kā jauno Cēsu pils kompleksa gidu apmācība. Lai iegūtu gida apliecību, interesentiem būs jānoklausās visas teorētiskās lekcijas (februāris, marts), jāapmeklē praktiskās nodarbības (aprīlis), kā arī jānokārto noslēguma pārbaudījums. Praktiskajās nodarbībās kursantiem būs iespēja padziļināti izzināt Cēsu Vēstures un mākslas muzeja ekspozīciju, apgūt publiskās runas prasmes un iepazīt gida darbu Cēsu pilsētas paraugekskursijā.

Lekciju programma apskatāma ŠEIT

Vairāk informācijas meklējiet: www.cesupils.lv vai zvanīt: 26339342

Publicēšanas datums: 2017. gada 27. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt