A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Lekciju cikls “Izzini Cēsis!”

Lekciju cikls “Izzini Cēsis!”

Lekciju cikls “Izzini Cēsis!” ir lekcijas par Cēsu arheoloģijas, arhitektūras un dabas pieminekļiem.

Cēsu viduslaiku pils, Sv.Jāņa baznīca, pilsmuiža un vecpilsētas nami glabā aizraujošus stāstus par pilsētas vēsturē nozīmīgiem notikumiem un personībām. Ne mazāk saistoši ir pilsētas apkārtnē esošie dabas objekti. Lai mūsdienu cēsniekiem sniegtu iespēju padziļināt zināšanas par Cēsu kultūras un dabas mantojumu, "Cēsu Kultūras un tūrisma centrs" rīko lekciju ciklu "IZZINI CĒSIS!". Tā ietvaros Cēsu muzeja vēsturnieki un vieslektori stāstīs par pilsētas nozīmīgākajiem arheoloģijas, arhitektūras un dabas pieminekļiem.

Lekciju cikls vienlaicīgi būs arī jauno Cēsu pils kompleksa gidu apmācība. Lai iegūtu gida apliecību, interesentiem būs jānoklausās visas teorētiskās lekcijas (februāris, marts), jāapmeklē praktiskās nodarbības (aprīlis), kā arī jānokārto noslēguma pārbaudījums. Praktiskajās nodarbībās kursantiem būs iespēja padziļināti izzināt Cēsu Vēstures un mākslas muzeja ekspozīciju, apgūt publiskās runas prasmes un iepazīt gida darbu Cēsu pilsētas paraugekskursijā.

Lekcijas norisināsies no februāra līdz aprīlim, divas reizes nedēļā, otrdienās un ceturtdienās, plkst.17.15, Cēsu Jaunās pils semināru zālē. Vienas lekcijas apmeklējuma cena: 2 EUR.

Vairāk informācijas pa tālruni 26339342 un www.cesupils.lv

Informāciju sagatavoja
Ieva Kalniņa
p/a „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” viduslaiku pils programmu koordinatore
Pils laukums 9, Cēsis LV4100
ieva.kalnina@cesis.lv;  tel. 26339342
www.cesupils.lv

Publicēšanas datums: 2017. gada 31. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt