A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Konkurss "Par skaistāko Cēsu novada dārzu un sakoptāko teritoriju"

Konkurss "Par skaistāko Cēsu novada dārzu un sakoptāko teritoriju"

Cēsu novada pašvaldība jau tradicionāli rīko konkursu "Par skaistāko Cēsu novada dārzu un sakoptāko teritoriju”. Konkursa mērķis ir apzināt Cēsu novada skaistākos dārzus un sakoptākos īpašumus, radīt interesi Cēsu novada iedzīvotājos, kā arī sekmēt pilsētvides sakopšanu un veidošanu, veicināt kārtību individuālo un pašvaldības māju, iestāžu, sabiedrību, organizāciju, uzņēmumu, tirdzniecības un pakalpojumu objektu teritorijās, kā arī radīt interesi Cēsu novada iedzīvotājos un motivēt piedalīties pilsētas sakopšanā.

Konkursa dalībnieki var būt Cēsu pilsētā un Vaives pagastā esošie īpašumi – privātmājas, lauku sētas, daudzīvokļu māju teritorijas, uzņēmumi, iestādes, pašvaldības teritorijas. Jau tradicionāli tiks izvēlēts arī skaistākā "gaisa dārza" īpašnieks. Godalgu saņems arī Vērīgais skatītājs, kurš būs ieteicis īpašumu, kas konkursa noslēgumā saņems godalgu.

Pieteikumus konkursam var iesniegt fiziskas un juridiskas personas, norādot objekta adresi, īpašnieku, kontakttālruni, kā arī pieteicēja vārdu, uzvārdu/nosaukumu, kontakttālruni.
 
Konkursā pieteiktās teritorijas apseko īpaši izveidota konkursa komisija. Konkursā vērtē galvenokārt izveidotāja izdomu, nevis finansiālo ieguldījumu dārzu veidošanā un teritoriju kopšanā un uzturēšanā. Komisija novērtē tīrību un kārtību īpašumā un tam pieguļošajā teritorijā, iebraucamo ceļu jeb priekšdārzu, teritorijas zonējumu, telpisko plānojumu, tā atbilstību funkcijai, augu stādījumus, to kompozīciju, ekoloģisko saderību, augu veselīgumu, ceļu, arhitektūras mazo formu kvalitāti, sakoptību, žogu izskatu, pārsteigumu jeb dārza savdabīgumu, īpašas pozitīvas pazīmes vai atšķirības. Augstāko vērtējumu iegūs tas īpašums, kurā izpildīti visi konkursa rādītāji.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir šī gada 20.augusts. Pieteikto īpašumu apkopošana un izvērtēšana notiks no 20.augusta līdz 30.augustam. Pieteikumus var iesniegt mutiski, rakstiski vai elektroniski, Cēsu novada pašvaldībā, Raunas ielā 4, Cēsīs, e-pasta adrese: , tālr. 64127538.

Iepazīties ar konkursa nolikumu var Cēsu novada pašvaldības mājas lapā ŠEIT.

Aicinām pieteikt, atbalstīt un piedalīties!


Publicēšanas datums: 2019. gada 2. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt