A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Konkurss „Par skaistāko Cēsu novada dārzu un sakoptāko teritoriju”

Konkurss „Par skaistāko Cēsu novada dārzu un sakoptāko teritoriju”

Cēsu novada pašvaldība jau tradicionāli rīko konkursu „Par skaistāko Cēsu novada dārzu un sakoptāko teritoriju”.

Konkursa mērķis ir apzināt Cēsu novada skaistākos dārzus un sakoptākos īpašumus, radīt interesi Cēsu novada iedzīvotājos un motivēt tos piedalīties novada sakopšanā, skaistākas pilsētvides veidošanā, popularizēt labāko pieredzi.

Konkursa dalībnieki var būt Cēsu pilsētā un Vaives pagastā esošie īpašumi – privātmājas, lauku sētas, uzņēmumi, iestādes, pašvaldības teritorijas. Jau tradicionāli, tiks izvēlēts arī skaistākā „gaisa dārza” īpašnieks. Godalgu saņems arī Vērīgais skatītājs, kurš būs ieteicis īpašumu, kas konkursa noslēgumā saņems godalgu.

Pieteikumus konkursam var iesniegt fiziskas un juridiskas personas, norādot objekta adresi, īpašnieku, kontakttālruni, kā arī pieteicēja vārdu, uzvārdu/nosaukumu, kontakttālruni.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 31.augusts. Pieteikto īpašumu apkopošana un izvērtēšana notiks no 1.septembra līdz 8.septembrim. Pieteikumus var iesniegt mutiski, rakstiski vai elektroniski, Cēsu novada pašvaldībā, Komunālajā nodaļā Raunas ielā 4, Cēsīs, e-pasta adrese: ieva.zicmane@cesis.lv, tālr. 64127538 vai iedzīvotāju apkalpošanas centrā Bērzaines ielā 5, Cēsīs vai Vaives pagasta administrācijā „Kaķukrogā”.

Iepazīties ar konkursa nolikumu iespējams ŠEIT.

Aicinām atbalstīt un piedalīties!


Publicēšanas datums: 2017. gada 7. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt