A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Koncertzālei 6. jūnijā spāru svētki!

Koncertzālei 6. jūnijā spāru svētki!

Topošajā daudzfunkcionālā centra „Vidzemes mūzikas un kultūras centrs” lielajai skatītāju zālei 6. jūnijā tiks svinēti spāru svētki. Ar spāru svētkiem simboliski tiks pabeigti apjomīgākie koncertzāles būvniecības darbi, pēc kuriem Vidzemes mūzikas un kultūras centra lielā skatītāju zāle iegūs kopskata veidolu. Pēc jumta montāžas pabeigšanas varēs uzsākt iekšdarbus  arī skatītāju zāles korpusā.

Šobrīd ir pabeigta koncertzāles stikloto vitrīnu konstrukciju izbūve, savukārt rekonstruētajā būves daļā, kurā atradīsies Cēsu mūzikas vidusskolas telpas, aktīvi noris iekšējās apdares darbi.

30. maijā Vidzemes mūzikas un kultūras centra projekta vadība dosies sveikt rēzekniešus Austrumlatvijas koncertzāles Rēzeknē jeb Latgales vēstniecības GORS atklāšanas svētkos. Rēzeknes akustiskās koncertzāles iespējas atklāt dosies arī Cēsu Pils koris.

Kā jau esam informējuši, lai uzbūvētu Vidzemes Mūzikas un kultūras centru, rekonstruējot ēku Raunas ielā 12,  Cēsu novada pašvaldība īsteno projektu, saņemot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu no divām aktivitātēm – 3.4.3.1. „Nacionālas un reģionālas nozīmes daudzfunkcionālo centru izveide” un 3.6.1.1. „Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai”.Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste
Ance Saulīte

Publicēšanas datums: 2013. gada 21. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt