A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Kļūsti par Baltā galdauta svētku līdzautoru!

Kļūsti par Baltā galdauta svētku līdzautoru!

Tuvojoties Latvijas simtgadei un svinot Latvijas valsts neatkarības atjaunošanu, arī šogad 4.maijā cēsnieki aicināti turpināt Baltā galdauta svētku tradīciju, kopā līksmot, dziedāt, dejot un atcerēties cilvēku drosmi un uzdrīkstēšanos balsot PAR brīvību.

Šogad ikviens novada iedzīvotājs aicināts atdot savu balsi PAR brīvības dziesmu un deju un kļūt par svētku sadziedāšanās un sadancošanās koncerta līdzautoru. Jāiesūta sev mīļa latviešu dziesma un/vai deja, kas saistās ar Latvijas valsts neatkarības atjaunošanas svētkiem un kuru vēlētos kopā izdziedāt un izdejot 2017.gada 4.maijā Vidzemes koncertzālē „Cēsis”. Koncerta repertuārs tiks veidots balstoties uz iesūtītajām dziesmām un dejām, atlasot sadziedāšanās un sadancošanās koncertam atbilstošāko programmu.

Sev mīļu latviešu dziesmu un/vai deju nosaukumu un autoru var iesniegt līdz 2017.gada 20.martam sūtot uz kultura@cesis.lv vai sociālajā tīklā Facebook, lietojot tēmturi #4maijscesis. Dziesmu un/vai deju iesūtītāji piedalīsies izlozē par pārsteiguma balvām, kuru ieguvēji tiks paziņoti 4.maijā Vidzemes koncertzālē „Cēsis”.

Pasākumu organizē pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”.

Papildus informācija:
Zane Neimane
Cēsu Kultūras un Tūrisma centra
Kultūras projektu vadītāja
Tel. 20224205, e-pasts: zane.neimane@cesis.lv
www.cesis.lv,
facebook.com/cesukultura

Publicēšanas datums: 2017. gada 8. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt