A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Jaunieši sagādā piedzīvojumu mazajiem cēsniekiem

Jaunieši sagādā piedzīvojumu mazajiem cēsniekiem

Projekta „Aktīvi BrīvPrātīgs” (2014.EEZ/PP/1/MIC/106) ietvaros, kuru  finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina Norvēģija un Latvijas valsts, Cēsu novada Jauniešu mājas jaunieši kopā ar 30 mazajiem cēsniekiem devās nedēļas garā piedzīvojumā, apgūstot Vinnija Pūka mācību, ka "šodiena ir mana laimīgā diena".

Nometne bija piedzīvojums un mācīšanās gan mazajiem cēsniekiem, kuriem bija iespēja nedēļu pavadīt radošās un izglītojošās aktivitātēs, gan arī pašiem jauniešiem, kuri mācījās un apguva jaunas prasmes, kā organizēt pasākumus, nodarbības un mācījās uzņemties rūpes par kādu. Nometne izvērtās par ļoti sirnīgu kopā būšanu un atmiņā ilgi paliks bērnu patiesais prieks un mazās uzvaras, ko viņi piedzīvoja, esot prom no mājām, kā arī sirsnīgie vakari, kad jaunieši baterijas gaismā bērniem pie gultiņām lasīja vakara pasakas.

Mēs ticam, ka, dodot otram daļiņu no savas sirds un smaida, mēs pasauli darām labāku! Par to arī šis projekts un nometne. Novēlam ikvienam dzīvot ar Vinnija Pūka pārliecību, ka "šodiena ir mana mīļākā diena!".

Kā arī sakām sirsnīgu paldies mūsu draugiem – atbalstītājiem SIA "GREEN LINE SERVICES" un Āraišu arheoloģiskajam muzejparkam.

Youth for City - City for Youth
radošā komanda

Publicēšanas datums: 2015. gada 27. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt