Pasākumu kalendārs
<< Novembris 2017 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
A  A  A
Lapas karte


Kā visbiežāk ikdienā pārvietojies Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Jaunais Cēsu novada domes sasaukums viesojas topošajā koncertzālē

Jaunais Cēsu novada domes sasaukums viesojas topošajā koncertzālē

Ceturtdien, 4. jūlijā jaunā sasaukuma domes deputāti viesojās topošajā Vidzemes koncertzālē, lai klātienē skatītu šobrīd notiekošo būvniecības procesu. Deputātus ar telpu izkārtojumu un to plānotajām funkcijām iepazīstināja „Vidzemes mūzikas un kultūras centra” vadītājs Juris Žagars.Deputāti apskatīja mūzikas skolai paredzētās telpas, biroja telpas, lielo skatītāju zāli, kinozāli, telpas amatieru kolektīviem un māksliniekiem.

Šobrīd topošajā Vidzemes koncertzālē notiek aktīvi iekšējās apdares darbi. Ēkas daļā, kas paredzēta mūzikas skolai, celtnieki jau ieklāj grīdas segumus, liek flīzes un krāso sienas. Cēsu iedzīvotāji un viesi būs pamanījuši fasādes rekonstrukcijas darbus Raunas un Izstādes ielā.

Kā informē  projekta būvinženieris Valdis Valainis, lielajā skatītāju zālē patlaban notiek darbs pie jumta konstrukcijām un akustikas paneļu uzstādīšanas. Jau augustā koncertzālē sāksies tehnisko iekārtu uzstādīšana.

Kā jau iepriekš ziņojām, 27. jūnijā Cēsu novada domes sēdē deputāti atbalstīja ilgtermiņa aizņēmumu projekta „Daudzfunkcionālā centra „Vidzemes mūzikas un kultūras centrs” izveide” īstenošanai 4,1 milj. latu apmērā. Balsojumā atturējās pieci Zaļās partijas deputāti, uzskatot, ka lēmumu vajadzētu izvērtēt vēl detalizētāk. Pēc koncertzāles apskates Zaļās partijas deputāts Māris Sestulis atzina, ka savu viedokli joprojām nav mainījis, jo būtu nepieciešams iepazīties ar būvniecības izmaksu tāmi. Tomēr kopumā deputāti atzinīgi novērtēja projekta gaitā paveiktos darbus.

Vidzemes Mūzikas un kultūras centra uzbūvēšanai, rekonstruējot ēku Raunas ielā 12,  Cēsu novada pašvaldība īsteno projektu, saņemot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu no divām aktivitātēm – 3.4.3.1. „Nacionālas un reģionālas nozīmes daudzfunkcionālo centru izveide” un 3.6.1.1. „Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai”. Kopējās projekta izmaksas ir 9,3 milj. latu.Informāciju sagatavoja:
Ance Saulīte
Cēsu novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste

Publicēšanas datums: 2013. gada 4. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt