A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » J.Goba noliek Cēsu novada domes deputāta mandātu, vietā – B.Mežale

J.Goba noliek Cēsu novada domes deputāta mandātu, vietā – B.Mežale

Līdzšinējam Cēsu novada domes deputātam Jānim Gobam (Latvijas Zemnieku savienība) noliekot deputāta mandātu, viņa vietā 25.janvāra domes sēdē darbu sāka Biruta Mežale (Latvijas Zemnieku savienība).

Kā norāda Goba, no 2017.gada 27.decembra viņš sācis dienestu Iekšlietu ministrijas struktūrā – Valsts policijā. Tā kā likums liedz apvienot šo darbu ar deputāta amatu, viņš noliek Cēsu novada domes deputāta mandātu. Vienlaikus viņš saglabās savu pozīciju Cēsu novada administratīvajā komisijā kā komisijas loceklis.

Cēsu novada Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Līga Dzemido iepazīstināja deputātus ar lēmumu, kas, ņemot vērā 2017.gada pašvaldību vēlēšanu rezultātus, kā nākamo ievēlēto deputātu no Latvijas Zemnieku savienības saraksta nosaka Birutu Mežali.Jaunā domes deputāte tika svinīgi sveikta un pievienojās domes sēdei, izskatot darba kārtības jautājumus.
Mežale arī stāsies Gobas vietā Finanšu, kā arī Sociālo un veselības jautājumu komitejās. Kā akcentēja jaunā deputāte, “šīs nozares man ir pazīstamas – centīšos darīt un strādāt iedzīvotāju labā”.

Kā ziņots, Cēsu novada domē ir 15 deputātu mandāti, no kuriem 11 ir politiskajai partijai “Vienotība” – Jānis Rozenbergs, Renārs Sproģis, Erlends Geruļskis, Inese Suija-Markova, Pauls Irbins, Juris Žagars, Mārtiņš Malcenieks, Tālis Jaunzemis, Andris Melbārdis, Ingus Laiviņš un Dita Trapenciere.

Divi mandāti ir Latvijas Zemnieku savienībai –Māris Sestulis un Biruta Mežale. Savukārt Nacionālajai apvienībai “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” un Latvijas Zaļajai partijai ir pa vienam mandātam – attiecīgi Guntis Grosbergs un Artis Malkavs.

Publicēšanas datums: 2018. gada 25. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt