A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Izsludināts ideju konkurss par Dolomīta karjera saimniecisko attīstību

Izsludināts ideju konkurss par Dolomīta karjera saimniecisko attīstību

Cēsu novada pašvaldība līdz 15.februārim izsludina ideju konkursu “Dolomīta Karjers”, kura mērķis ir rast oriģinālu risinājumu pašvaldības īpašumā esošā karjera teritorijas attīstībai un saimnieciskai izmantošanai. Konkursam izvirzīts moto: “Dolomīta Karjers – lieliska vieta aktīvai atpūtai visa gada garumā”.

Pašvaldības norādītie ideju virzieni: aktīvās atpūtas un sporta zonas izveide vai publiski labiekārtojumi - pludmales laukumi, apstādījumi un pludmales labiekārtojuma infrastruktūra atpūtas, veselības un fizisko aktivitāšu nolūkam un citu publiskās ārtelpas funkciju nodrošināšana (piemēram, mazās arhitektūras formas, neliela skaita automašīnu stāvlaukums utml.).

Konkursa dalībnieks var būt jebkura fiziska vai juridiska persona. Idejas iesniedzējam ir jāpamato savas idejas realizācijas izmaksas atbilstoši nolikumam. Nolikums un citi materiāli skatāmi ŠEIT.

Piedaloties konkursā, jāņem vērā, ka projekta realizētājam būs jānodrošina publiska pieeja objektam. Tāpat objektā esošo derīgo izrakteņu ieguve pilsētas teritorijā nav pieļaujama.

Ideju konkursa apstiprināto ideju rezultāti tiks paziņoti līdz 2016.gada 1.martam.

Papildus jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Cēsu novada pašvaldības speciālistu komercdarbības attīstības jautājumos – Valdi Nītiņu pa e-pastu valdis.nitins@cesis.lv vai tālruni 29457809.

Publicēšanas datums: 2016. gada 4. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt