A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Izsludināta pieteikšanās pašvaldību vēlēšanu iecirkņu komisijām

Izsludināta pieteikšanās pašvaldību vēlēšanu iecirkņu komisijām

Cēsu novada vēlēšanu komisija izsludinājusi vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikšanos 2017.gada 3.jūnija Pašvaldību vēlēšanām.

Pieteikšanās notiks no 4.aprīļa līdz 13.aprīlim plkst.14:00 ieskaitot.

Pieteikties iespējams sešu vēlēšanu iecirkņu komisijām: 362.iecirknis Cēsu novada pašvaldības ēkā Raunas ielā 4, 363.iecirknis firmā CATA Jāņa Poruka ielā 8, 364.iecirknis Cēsu 1.pamatskolā Gaujas ielā 17, 365.iecirknis Cēsu Valsts ģimnāzijā Leona Paegles ielā 1, 387.iecirknis Vaives pagasta parvalde “Kaķukrogs” un 971.iecirknis Cēsu 2.pamatskolā Gaujas ielā 45.

Tiesības pieteikt un izvirzīt savus pārstāvjus iecirkņa komisijā ir reģistrētajām partijām vai reģistrētu partiju apvienībām, kā arī vēlētāju grupai, ko veido ne mazāk kā desmit vēlētāji, vai arī Cēsu novada vēlēšanu komisijas loceklim.

Katras partijas vai partiju apvienības, vēlētāju grupas vai vēlēšanu komisijas locekļa izvirzīto un pieteikto kandidātu skaits katrā iecirknī nedrīkst būt lielāks par septiņi.

Par iecirkņa komisijas locekli var pieteikt vēlētāju-Latvijas pilsoni, kurš prot latviešu valodu, kuram ir vismaz vidējā izglītība, kurš nav pieteikts par deputāta kandidātu vai nav kandidātu saraksta iesniedzējs, kurš nav Eiropas Parlamenta, Saeimas vai attiecīgās republikas pilsētas domes vai novada domes deputāts, kā arī nav citas vēlēšanu vai iecirkņu komisijas loceklis.

Aizpildīts pieteikums iesniedzams norādītajā termiņā personīgi Cēsu novada pašvaldības Iedzīvotāju apkalpošanas centrā Bērzaines ielā 5, 111.kabinetā. Sīkāka informācija ŠEIT.

Publicēšanas datums: 2017. gada 31. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt