A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Izmaiņas starppilsētu autobusu kustības grafikā

Izmaiņas starppilsētu autobusu kustības grafikā

Lai audzēkņi varētu apmeklēt mūzikas skolu Limbažos un lai iedzīvotājiem, kuriem darbs beidzas ap plkst.18.00, būtu ērtāk nokļūt mājās, no 2017. gada 21. novembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.7661 Rīga–Limbaži–Ainaži un Nr.7663 Rīga–Limbaži. Savukārt maršrutā Nr.7770 Alūksne–Cēsis viena reisa izpildes laiks tiks nedaudz pagarināts.

Maršrutā Nr.7661 Rīga–Limbaži–Ainaži autobuss turpmāk no Staiceles katru dienu izbrauks 25 minūtes vēlāk – plkst.17.00. Savukārt maršruta Nr.7663 Rīga–Limbaži autobuss no Rīgas starptautiskās autoostas katru dienu izbrauks 20 minūtes vēlāk – plkst.21.00.

Ņemot vērā autoceļu remontdarbus un to, ka Apes novadā maršruta maršrutā Nr.7770 Alūksne–Cēsis rīta reisā brauc daudz skolēnu, kā rezultātā ir nepieciešams ilgāks laiks pasažieru apmaiņai, autobuss no Cēsu autoostas izbrauks 10 minūtes agrāk – plkst.5.55, bet galapunktā, Alūksnes autoostā, tas būs ierastajā laikā. 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

Publicēšanas datums: 2017. gada 16. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt