A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Izmaiņas auto stāvēšanas laika ierobežojumos pilsētas stāvvietās

Izmaiņas auto stāvēšanas laika ierobežojumos pilsētas stāvvietās

No 1.marta mainīsies automašīnu stāvēšanas laika ierobežojums stāvvietās uz ielām ārpus vecpilsētas.

Turpmāk stāvvietās uz Vaļņu ielas, Raunas ielas, Izstādes ielas un Uzvaras bulvāra auto varēs novietot uz divām stundām. Šis ierobežojums būs spēkā darba dienās no plkst.8.00 līdz plkst.15.00. Brīvdienās un svētku dienās, tāpat kā līdz šim, pilsētas stāvvietās auto stāvēšanas laika ierobežojums nav spēkā.

Tajā pašā laikā vecpilsētas stāvvietās uz Rīgas ielas, Kases ielas, Lielās Skolas ielas un Pils ielas tiks saglabāts esošais automašīnu stāvēšanas laika ierobežojums – viena stunda.

Autovadītājiem redzamā vietā aiz automašīnas priekšējā stikla jāizliek norāde ar laiku, kad auto novietots stāvēšanai. Līdz februāra beigām autovadītāji, kuri, novietojot auto stāvvietās uz Rīgas ielas, neievēros noteikto auto stāvēšanas laika ierobežojumu un nebūs norādījuši auto atstāšanas laiku, saņems brīdinājumu, taču no 1.marta par pārkāpumu saņems sodu.

Lūdzam ievērot uzstādītās ceļa zīmes un neaizmirst atstāt norādes par automašīnas novietošanas laiku! Ja auto nepieciešams novietot uz ilgāku laiku, lūdzam izmantot pilsētas stāvlaukumus Bērzaines ielā, pie pilsētas stadiona, Smilšu laukumā un aiz ēkas Raunas ielā 8, kā arī citas stāvvietas bez laika ierobežojuma.

Ar karti, kurā norādītas visas pilsētas centrā pieejamās stāvvietas un auto stāvēšanas laika ierobežojumi tajās, var iepazīties ŠEIT.

Publicēšanas datums: 2019. gada 26. februāris  

Komentāri

Sandra 2019-06-17 19:39:35 Šajā kartē ir kļūdas. Vai Cēsis ir draudzīgas citu pašvaldību iedzīvotājiem, kas ierodas uz darbu šīs pilsētas centrā ar personīgajām automašīnām, šeit pusdieno, iepērkas vai kārto citus jautājumus. Vai individuālais tūrists 1. Stundas laikā var apskatīt pili, muzeju, parku?

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt