A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Īstenoti pirmie daudzdzīvokļu namu pagalmu projekti

Īstenoti pirmie daudzdzīvokļu namu pagalmu projekti

Viestura ielas 8a, Emīla Darziņa ielas 1, DzKS “Birzītes” Valmieras ielas daudzdzīvokļu namu pagalmi ir pirmie, kas pabeiguši plānotos pagalmu labiekārtošanas darbus.

Cēsu novada pašvaldība 2016.gada 18.februārī pieņēma saistošos noteikumus Nr. 54. „Par Cēsu novada pašvaldības līdzfinansējuma apjomu un tā piešķiršanas kārtību daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai”. Līdz šī gada augustam tika iesniegti četri projektu pieteikumi par pagalmu labiekārtošanu par kopējo summu 28 504 EUR. No pašvaldības saskaņā ar saistošajiem noteikumiem tika lūgts līdzfinansējums 18649 EUR. Deputāti bija lēmuši, ka pagalmu labiekārtošanai 2016 gada budžetā piešķirs 20000 EUR.

Sekojot kaimiņu piemēram, vēl četras daudzdzīvokļu mājas šajā rudenī plāno remontus savos pagalmos un ir iesniegušas projektu pieteikumus. Ceturtdien, 22. septembrī, domes sēdē deputāti lēma par finansējuma palielināšanu no pašvaldības budžeta pagalmu labiekārtošanas pasākumiem vēl par 10000 EUR.

Pagalmos netiek plānoti lieli remonti, bet daudzdzīvokļu namu vidi paveiktais dara patīkamāku. Piemēram, Viestura ielas 8a mājas pagalmā izbūvēta taciņa uz jaunizveidoto konteineru laukumu. Emīla Dārziņa 1 mājas pagalmā veikts esošās gājēju taciņas un ieejas mezglu remonts. DzKS “Birzītes” vairāku Valmieras ielas namu pagalmos veikts izlases veida pagalma brauktuves remonts.

Dzīvokļu īpašnieki redz, ka mājas teritorija vizuāli uzlabojas un mainās attieksme pret kopīpašuma uzturēšanu un tālāku labiekārtošanu.

Publicēšanas datums: 2016. gada 23. septembris  

Komentāri

Viktors Aleksandrovs 2016-09-26 09:16:18 Tikmēr pašvaldības sportiskie ģimnāzisti turpina izbradāt Raiņa 14 mājas pagalmu

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt