A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Īres namu Kronvalda ielā 56 plānots pabeigt 2019.gada vidū

Īres namu Kronvalda ielā 56 plānots pabeigt 2019.gada vidū

Cēsu novada pašvaldība un Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs, kas pārstāv Aizsardzības ministriju, šī gada 30.novembrī noslēdza līgumu par daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas – nepabeigtas jaunbūves Ata Kronvalda ielā 56, Cēsīs, Cēsu novadā – pārbūves būvprojekta izstrādi, būvdarbiem un autoruzraudzību.

Būvniecības rezultātā plānots esošo nepabeigto daudzdzīvokļu māju pārbūvēt, izbūvējot 24 dzīvokļus. Cēsu novada pašvaldība pēc ēkas pārbūves iegūs 19 dzīvokļus, un Aizsardzības ministrija piecus. Sev piekritīgos dzīvokļus Cēsu novada pašvaldība izmantos kā īres dzīvojamo fondu nepieciešamo speciālistu piesaistei.

Saskaņā ar līgumu ēkas būvprojekta izstrādei paredzētas 24 kalendārās nedēļas, savukārt nepieciešamajiem būvdarbiem 12 kalendārie mēneši. Līdz ar to, ja neradīsies neparedzēti šķēršļi, bīvniecības darbi varētu būt pabeigti 2019.gada vidū.

Būvniecības izdevumi tiks apmaksāti atbilstoši katram pasūtītājam piederošajai ēkas domājamajai daļai. Cēsu novada pašvaldībai pieder 73% ēkas, un Aizsardzības ministrijas īpašumā ir 27% ēkas. Būvniecības (būvprojektēšana, būvdarbi, autoruzraudzība) kopējās izmaksas saskaņā ar līgumu ir 1,39 miljoni eiro.

Publicēšanas datums: 2017. gada 18. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt