A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Interneta žurnāls "Satori.lv" izsludina pieteikšanos radošajai nometnei Cēsīs

Interneta žurnāls "Satori.lv" izsludina pieteikšanos radošajai nometnei Cēsīs

Interneta žurnāls "Satori.lv" jau ceturto gadu aicina savus autorus uz radošo vasaras nometni, kas šoreiz norisināsies laikā no 11.augusta līdz 14.augustam Ruckas mākslas un rezidenču centrā Cēsīs. Projekta ietvaros tiek organizēts arī konkurss Vidzemes reģiona jaunajiem autoriem, kas līdz šim nav publicējušies interneta žurnālā "Satori.lv".

Interneta žurnāls "Satori.lv" jau ceturto gadu aicina savus autorus uz radošo vasaras nometni, kas šoreiz norisināsies laikā no 11.augusta līdz 14.augustam Ruckas mākslas un rezidenču centrā Cēsīs. Nometnē notiks prozas un dzejas meistardarbnīcas pie "Satori.lv" ilggadējām autorēm – rakstnieces un Latvijas Rakstnieku savienības kultūrizglītības programmas "Literārā Akadēmija" pasniedzējas Ievas Melgalves un dzejnieces, literatūrzinātnieces Annas Auziņas. Paralēli meistarklasēm īpaši "Satori.lv" nometnei sagatavotas lekcijas pasniegs arī literatūrzinātnieki Jānis Ozoliņš un Anda Baklāne. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, nometnes pēdējā dienā notiks dalībnieku literāro darbu lasījumi, kurus apmeklēt būs aicināts ikviens interesents. Projekta noslēgumā daļa no nometnē radītajiem darbiem tiks iekļauti jaunajā grāmatžurnālā "Satori", kura pirmais numurs iznāks novembrī. "Satori.lv" radošā nometne šogad tiek organizēta ar Cēsu novada pašvaldības atbalstu.

Projekta ietvaros tiek organizēts arī konkurss Vidzemes reģiona jaunajiem autoriem, kas līdz šim nav publicējušies interneta žurnālā "Satori.lv". Lai piedalītos konkursā, līdz š.g. 15.jūnijam uz redakcijas e-pastu satori@satori.lv jāatsūta savs radošais darbs (dzejas kopa vai prozas darbs), kas noformēts "Word" dokumentā. Iesniedzamais darbs drīkst būt jau iepriekš publicēts materiāls. Potenciālajiem dalībniekiem jābūt iespējai nodrošināt sevi ar naktsmītni nometnes laikā. Ar konkursa uzvarētājiem redakcija sazināsies personīgi.

2013.gada augustā interneta žurnāls "Satori.lv" aizsāka jaunu tradīciju – "Satori.lv" radošo vasaras nometni –, ar mērķi katru vasaru organizēt interneta žurnālā rakstošo autoru satikšanos Latvijas reģionos. "Satori.lv" vasaras nometnes ir notikušas latviešu mākslinieka Vilhelma Purvīša dzimtajās mājās "Vecjauži", Liepājas viesu namā "Fontaine Hotel", kā arī Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā Ventspilī, katru gadu pulcējot kopā ap 30 autoru.

Papildu informācija: e-pasts: satori@satori.lv; Tālr. 27710081

Interneta žurnāls “Satori.lv” ir kultūras un patstāvīgas domas portāls, kura mērķis ir uzturēt augstus standartus kultūras patēriņa un dialoga jomā.

Publicēšanas datums: 2016. gada 17. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt