A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Informēs par Latvijas jaunatnes olimpiādi

Informēs par Latvijas jaunatnes olimpiādi

Ceturtdien, 4. jūnijā, plkst.12.00 Jāņa Daliņa stadionā, Valmierā, notiks preses konference par Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādi, kas no 3. līdz 5. jūlijam norisināsies Valmierā un Cēsīs.

Preses konferencē par Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes aktualitātēm informēs:
Žoržs Tikmers, Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs
Jānis Baiks, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs
Jānis Rozenbergs, Cēsu novada domes priekšsēdētājs

Pasākuma laikā sportiskās aktivitātēs piedalīsies Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi un Cēsu pilsētas Sporta skolas audzēkņi. Ar skolēniem kopā sportos un viņus iedvesmos vairāki olimpieši: vieglatlēte Ineta Radēviča, soļotāja Jolanta Dukure, lodes grūdējs Māris Urtāns un peldētājs Uvis Kalniņš.

Papildu informācija par Latvijas Jaunatnes olimpiādi: 
Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiāde ir valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Sacensību mērķis ir noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus olimpiskajos sporta veidos. Vienlaikus sportisti sacenšas par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes olimpiādē. Ņemot vērā Olimpiādes vērienu un prasības, ka vismaz 65% no programmā iekļautajiem sporta veidiem jānotiek pašvaldības teritorijā vai to pašvaldību teritorijā, kas robežojas ar Olimpiādes rīkotājām, Valmieras pilsētas un Cēsu novada pašvaldība vienojās kopīgai olimpiādes organizēšanai.
Olimpiādi organizē Latvijas Olimpiskā komiteja, Valmieras pilsētas pašvaldība un Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar Kocēnu novadu, Burtnieku novadu, Valkas novadu, Limbažu novadu un Jūrmalu.


Publicēšanas datums: 2015. gada 26. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt