A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Informatīvā sanāksme par teritorijas plānojumu 2016.-2026.gadam

Informatīvā sanāksme par teritorijas plānojumu 2016.-2026.gadam

Cēsu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus uz informatīvo sanāksmi par Cēsu novada teritorijas plānojuma 2016.-2026.gadam izstrādes procesu un risinājumiem:
2016.gada 20.janvārī, plkst.18.00 Cēsīs, Raunas ielā 4, 2.stāva zālē.

Cēsu novada teritorijas plānojums 2016.-2026.gadam pašlaik ir izstrādes procesa noslēguma stadijā. Pirms teritorijas plānojuma 1.redakcijas nodošanas publiskajai apspriešanai Cēsu novada pašvaldība vēlas iepazīstināt sabiedrību ar šī dokumenta izstrādes procesu un risinājumiem, lai iedzīvotāji gūtu pēc iespējas labāku priekšstatu par teritorijas plānojuma nozīmību un paustu priekšlikumus, kurus vēl būtu iespējams iekļaut teritorijas plānojuma risinājumos.

Teritorijas plānojums ir viens no svarīgākajiem pašvaldības dokumentiem, jo tiešā veidā var ietekmēt novada iedzīvotāju dzīves vidi un uzņēmumu saimniecisko darbību. Teritorijas plānojumā nosaka plānoto pašvaldības teritorijas funkcionālo zonējumu dažādiem izmantošanas veidiem, teritorijas izmantošanas ierobežojumus, kā arī kultūrvēsturisko un dabas vērtību saglabāšanas nosacījumus.
Aicinām būt aktīviem un līdzdarboties Cēsu novada teritorijas plānojuma izstrādē!

Kontaktpersona: Cēsu novada būvvaldes galvenais teritorijas plānotājs Mārtiņš Ulāns, tālr.26406119, e-pasts: martins.ulans@cesis.lv

Publicēšanas datums: 2016. gada 4. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt