A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Informācija vecpilsētas iedzīvotājiem par teritorijas kopšanu

Informācija vecpilsētas iedzīvotājiem par teritorijas kopšanu

Pirms neilga laika ziņojām, ka pieņemts lēmums noslēgt atsevišķu līgumu par ielu un ietvju tīrīšanu vecpilsētā, jo nereti veidojas situācija, kad iedzīvotāji kādu apstākļu dēļ nav spējuši ietves notīrīt saviem spēkiem. Šī iemesla dēļ ietves netika tīrītas vienmērīgi, un tas traucēja gājēju pārvietošanos, kā arī bojāja kopējo vecpilsētas tēlu. 

No janvāra vidus par ielu un ietvju ikdienas kopšanas un uzturēšanas darbiem Cēsu vecpilsētā rūpējas SIA “Eco Baltia vide”. Uzņēmums nodrošina ikdienas vecpilsētas ielu un ietvju kopšanas un uzturēšanas darbus visa gada garumā. Ziemā tiks veikti sniega un ledus tīrīšanas darbi. Savukārt citos gadalaikos - smilšu, lapu un citu piegružojumu noslaucīšana un savākšana. Noslēgtais līgums neparedz vecpilsētas namu kāpņu un iebrauktuvju kopšanu - šos darbus jāveic namīpašniekiem. Cēsu novada pašvaldība sekos līdzi līguma izpildei, rūpējoties, lai Cēsu iedzīvotājiem un viesiem būtu patīkama uzturēšanās Cēsu vecpilsētā.

Uzņēmuma kopjamās teritorijas Cēsīs ir: Rīgas, Baznīcas, Kases, Krišjāņa Valdemāra, Lielā Kalēju, Lielā Katrīnas, Lielā Līvu, Lielā Skolas, Mazā Kalēju, Mazā Katrīnas, Mazā Skolas, Pils, Pļavas, Podnieku, Torņa iela, kā arī Līvu un Pils laukums un Vaļņu ielas labās puses ietve.

Ar teritorijām kartē iepazīsties šeit.


Publicēšanas datums: 2017. gada 22. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt