A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Iespēja pieteikt savu pasākumu sarunu festivālā LAMPA

Iespēja pieteikt savu pasākumu sarunu festivālā LAMPA

Otrais sarunu festivāls LAMPA aicina ikvienu, kam rūp Latvijas kā demokrātiskas valsts attīstība, piedalīties festivāla programmas veidošanā un pieteikt savu pasākumu dalībai festivālā. Šogad festivāls norisināsies no 1.jūlija līdz 2.jūlijam Cēsu pils parkā.

Sarunu festivālu LAMPA rīkojam ar domu veicināt demokrātisku kultūru Latvijā, kā arī cilvēku interesi par Latvijā un pasaulē notiekošo. Tā ir platforma cieņpilnai viedokļu un ideju apmaiņai. Pagājušajā gadā festivālā piedalījās ap 3500 cilvēku, un šogad ceram šo skaitli dubultot. Ieeja, kā ierasti, brīva.

Pasākumus var pieteikt no 2.marta līdz 17.aprīlim. Pieteikuma anketas vērtēsim atbilstoši sarunu festivāla LAMPA manifestam un pasākumu kritērijiem. Rezultātus paziņosim ne vēlāk kā 8.maijā.

Dalības nosacījumi: Festivāls ir nekomerciāls, un tā apmeklētājiem ieeja ir bez maksas. Festivāla izmaksas tiek segtas, pateicoties ziedojumiem un grantiem, taču tas nav pietiekams finansējums, lai segtu visas festivāla infrastruktūras izmaksas, tādēļ aicinām iesaistīties festivāla izmaksu segšanā. Līdzmaksājuma lielums neietekmēs pasākuma vērtējumu dalībai festivālā!

Fiziskām personām, biedrībām, nodibinājumiem, valsts pārvaldes iestādēm, pašvaldībām un to iestādēm, augstskolām dalība festivālā ir veicot ziedojumu vai līdzmaksājumu pēc ieskatiem un iespējām. Mazajiem un vidējiem uzņēmumiem: līdzmaksājums no 200 līdz 400 EUR. Lielajiem uzņēmumiem: līdzmaksājums no 400 līdz 800 EUR.

Vairāk informācijas par pieteikšanās kārtību meklējiet: http://www.festivalslampa.lv/lv/piedalies/

Ja Jums radušies jautājumi vai vēlaties pakonsultēties, sazinieties ar festivāla pasākumu kuratori Egitu: egita.prama@fondsdots.lv

Publicēšanas datums: 2016. gada 14. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt