A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Hronisko pacientu aprūpes pakalpojums Cēsu klīnikā

Hronisko pacientu aprūpes pakalpojums Cēsu klīnikā

Cēsu klīnika, no šī gada augusta, saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumu Nr.555, piedāvā hronisko pacientu aprūpes pakalpojumu. Cēsu klīnikā hronisko pacientu aprūpi nodrošina personām ar hroniskām progresējošām slimībām, hronisku slimību paasinājumu vai komplikācijām, ja ir precizēta diagnoze, veselības stāvokļa dēļ nepieciešamo ārstēšanu nav iespējams veikt ambulatori, kā arī, ja stacionēšanas laikā nav nepieciešama sarežģīta diagnostika, ķirurģiska operācija vai cita sarežģīta ārstniecība.

Hronisko pacientu aprūpes pakalpojums pārsvarā tiek sniegts pacientiem ar ģimenes ārsta vai ārsta speciālista norīkojumu. Tāpat iespēja saņemt šo pakalpojumu būs cilvēkiem, kuri patstāvīgi vērsušies hronisko slimību paasinājuma vai komplikāciju gadījumā - pacienta stāvoklis neprasa tūlītēju intensīvu neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu un komplicētu ārstēšanu ar augstu intensitāti, kā arī, kuri pārvesti pēc akūta ārstēšanās perioda stacionārā, ja viņiem ir nepieciešama turpmākā ārstēšana ar kādu no saistošajām diagnozēm. Tiek nodrošinātas atbilstošas specialitātes sertificēta ārsta un medicīnas māsas diennakts uzraudzība. Hronisko pacientu aprūpi stacionārā var saņemt personas arī ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījumu.

Vienlaicīgi Cēsu klīnikā iespējams nodrošināt deviņu hronisko pacientu aprūpi: četras vietas iekšķīgo slimību nodaļā, trīs neiroloģiskiem pacientiem un divas ķirurģiskajā nodaļā. Pacientu iemaksas apmērs ir 7,11 eiro par katru dienu par ārstēšanos klīnikā, sākot ar otro dienu.

Publicēšanas datums: 2018. gada 13. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt