A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Grāmata "Cēsu Jaunā pils" nominēta balvai "Zelta Ābele"

Grāmata "Cēsu Jaunā pils" nominēta balvai "Zelta Ābele"

Daiņa Bruģa sagatavotā un Cēsu Kultūras un tūrisma centra izdotā grāmata “Cēsu Jaunā pils” nominēta grāmatu mākslas balvai “Zelta Ābele 2016” kategorijā “Zinātniskā literatūra”.

Mākslas zinātniece un konkursa žūrijas ilggadēja locekle Ingrīda Burāne, stāstot par nominācijām Latvijas Radio, īpaši izcēla tieši šo grāmatu: “Tā ir ne tikai eleganti nostrādāta un absolūti ticama sava materiāla ziņā, bet tai ir arī daudzas papildvērtības. Pirmkārt, šo izdevumu nav izdevis neviens lielais apgāds. To paveikuši Cēsu ļaudis kopā ar Daini Bruģi. Tas ir izcili!”

“Cēsu Jaunā pils” ir viena no piecām kategorijā "Zinātniskā literatūra" nominētajām grāmatām. Ingrīda Burāne Latvijas Radio izteicās: “Grāmatai kā jebkuram mākslas darbam jābūt ar mūžības elpu, un šogad zinātnes grāmatu jomā visas piecas grāmatas ir ar mūžības elpu.”

Grāmatu mākslas konkurss notiek jau 23.reizi. Šogad konkursā 42 izdevēji bija pieteikuši 101 grāmatu, un no tām deviņās kategorijās tika nominētas 43. Uzvarētāju paziņošana un apbalvošanas ceremonija notiks 28.martā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē.

Līdz 27. martam ikviens lasītājs aicināts nobalsot par, viņaprāt, skaistāko grāmatu ŠEIT.Publicēšanas datums: 2017. gada 28. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt