A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Enerģijas forums par enerģijas patēriņa samazināšanas jautājumiem

Enerģijas forums par enerģijas patēriņa samazināšanas jautājumiem

Cēsu novada pašvaldība kopā ar SIA “Ekodoma” projekta 50000&1 SEAPs gaitā Cēsīs rīko Enerģijas forumu, kas notiks trešdien, 28 septembrī, plkst.10.00 Skolas ielā 6, Cēsīs.

Enerģijas forumu mērķis ir informēt un iesaistīt Cēsu novada pašvaldības darbiniekus, pašvaldībai piederošo ēku pārvaldniekus un saimniekus, vadītājus, kā arī kapitālsabiedrību pārstāvjus diskusijās par dažādiem ar enerģiju saistītiem tematiskajiem jautājumiem, kā arī sniegt padomus un kopīgi izstrādāt rīcības tālākajiem enerģijas samazināšanas pasākumiem .

Laipni lūgti reģistrēt dalību forumā šeit https://docs.google.com/forms/d/1uIm6gwYSg-JnkYyQ8FK-A5QOZu0J-Fa6MNtpl_lvc9M/edit

Foruma programma

Cēsu novada pašvaldība pašlaik strādā pie energoefektivitātes paaugstināšanas rīcības programmas un tā rezultātā tiks plānotas rīcības , kas jāievieš katrā ēkā, lai mazinātu enerģijas patēriņu.

Tas varētu būt dažādu mērinstrumentu pielietojums, lai veiktu monitoringu un pēc tam veiktu pasākumus, gan arī ēkās darbojošos personu paradumu maiņa.

Pasākumus ieviesīs ēku saimnieki kopā ar vadības personālu pēc energopārvaldnieka ieteikumiem. Tāpēc īpašu uzmanību šajā forumā veltīsim, lai sagatavotu ēku apsaimniekotājus un vadības personālu plānoto energoefektivitātes rīcību veikšanai.Informāciju sagatavoja:
Inta Ādamsone
Cēsu novada pašvaldība
Attīstības nodaļas
Projektu un vides speciāliste

Publicēšanas datums: 2016. gada 22. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt