A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » EKO laukumi ziemas periodā strādā piecas līdz sešas dienas nedēļā

EKO laukumi ziemas periodā strādā piecas līdz sešas dienas nedēļā

SIA ZAAO (ZAAO) EKO laukumi no 1.decembra līdz 31.martam strādās piecas līdz sešas dienas nedēļā. Ziemas periodā tiek pārtraukta divu EKO laukumu darbība svētdienās (Cēsīs, Lapsu ielā 19 un Valmierā Dzelzceļa ielā 5). ZAAO darbības teritorijā pieejami 20 EKO laukumi, to adreses un darba laiki publicēti uzņēmuma mājas lapā, kā arī noskaidrojami zvanot uz biroju pa tālr. 64281250.

Atgādinām, ka EKO laukumos bez maksas no privātpersonām tiek pieņemti tie sadzīvē radušos atkritumu veidi, ko iespējams nodot otrreizējai pārstrādei - papīrs un kartons, dzērienu kartona iepakojums (tetrapakas un elopakas), polietilēna plēve, PET dzērienu pudeles, sadzīves ķīmijas un kosmētikas plastmasas pudeļu iepakojums, pudeļu un burku stikls, logu stikls, sadzīves metāla priekšmeti, neizjauktas, nolietotas sadzīves elektriskās un elektroniskās iekārtas, kā arī sadzīvē radušies bīstamie atkritumi. Par samaksu privātpersonas vairākos laukumos var nodot dažāda veida nestandarta atkritumus - lielgabarīta atkritumus, tīrus un jauktus celtniecības atkritumus, zaļos, kompostējamos atkritumus.

EKO laukumi Balvos, Cēsīs, Limbažos, Saulkrastos, Valkā nodrošina arī reģionālā biroja funkcijas, piedāvājot klientiem jaunu atkritumu apsaimniekošanas līgumu noslēgšanu, izmaiņu veikšanu atkritumu izvešanas grafikos, dažādu veidu maisu pieteikšanu un iegādi, konsultācijas. ZAAO birojā Valmierā konsultācijas pieejamas pa tālr.64281250, e-pastā zaao@zaao.lv.

Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste

Publicēšanas datums: 2015. gada 30. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt