A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » EK viceprezidents Valdis Dombrovskis viesojas Cēsīs

EK viceprezidents Valdis Dombrovskis viesojas Cēsīs

Eiropas dienā, 9.maijā, Cēsīs viesojās Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Valdis Dombrovskis.

Vizītes laikā (EK) vieceprezidents apmeklēja koncertzāli “Cēsis”, kas ir līdz šim vērienīgākais ar Eiropas Savienības fondu finansējuma atbalstu īstenotais projekts Cēsīs. Par piecu gadu laikā koncertzālē paveikto un par nākotnes plāniem Dombrovska kungam pastāstīja koncertzāles direktors Juris Žagars.

Cēsu Valsts ģimnāzijā Valdis Dombrovskis tikās ar jauniešiem, kurus iepazīstināja ar Eiropas Savienības (ES) un tās institūciju darbību un ieguvumiem, ko sniedz Latvijas dalība ES. Viņš atbildēja uz skolēnu jautājumiem par Eiropas Parlamenta vēlēšanām, negatīvās informācijas apjomu par ES, kā arī par to, ko Eiropa dara, lai mazinātu klimata pārmaiņas.

Pēc sarunas ar skolēniem Dombrovska kungs apmeklēja Vides risinājumu institūtu, kur iepazinās ar tā darbības virzieniem un īstenotajiem projektiem. Ar institūta paveikto zinātniskās pētniecības un mākslas jomā starptautiskā mērogā EK viceprezidentu iepazīstināja institūta direktore Inese Suija-Markova.

Dombrovska kungs viesojās Cēsu novada pašvaldībā, kur ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu, informācijas tehnoloģiju uzņēmuma “Squalio” un Latvijas IT klastera pārstāvjiem pārrunāja Cēsu dalību kustībā “Valsts #196”. Kustības mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju digitālās identitātes nostiprināšanu un attīstīšanu datu tehnoloģiju laikmetā.

Vizītes noslēgumā EK viceprezidents tikās ar Cēsu aktīvajiem senioriem NVO namā Rīgas ielā 7. Dombrovska kungs pastāstīja par aktualitātēm ES un atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem.Foto: Kaspars Kurcens


Publicēšanas datums: 2019. gada 9. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt