A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Deputāti apstiprina Piebalgas-Raiņa rotācijas apļa izbūvi; nav aizmirsts arī par citiem krustojumiem

Deputāti apstiprina Piebalgas-Raiņa rotācijas apļa izbūvi; nav aizmirsts arī par citiem krustojumiem

Šodien Cēsu novada domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu šovasar izbūvēt rotācijas apli Raiņa un Piebalgas ielas krustojumā.

Apļa izbūvei izstrādāts būvprojekts, un tā notiks kombinācijā ar autoostas modernizāciju un autobusu satiksmes plūsmas uzlabojumiem, labāk piemērojot Raiņa ielas posmu veiksmīgākai un ērtākai autobusu apgriešanās nodrošināšanai. Vienlaikus tiks realizēta arī pagaidu autobusu platformu izbūve Raiņa ielā.

Taču, kā uzsver Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, nav aizmirsts arī par citiem krustojumiem pilsētā:
“Esam sadzirdējuši iedzīvotāju bažas par to, ka pilsētā ir arī bīstamāki krustojumi, kuros nepieciešami uzlabojumi, un tam var objektīvi piekrist. Taču vēlos uzsvērt, ka arī tie ir mūsu paveicamo darbu sarakstā,” stāsta Rozenbergs, vienlaikus norādot, ka “ņemot vērā Piebalgas ielas nozīmi kā maģistrālajai Cēsu ielai un sabiedriskā transporta plūsmas apkalpoto cēsnieku skaitu, šī krustojuma izbūve ir svarīga. Tā arī kalpo kā ilgtermiņa ieguldījums šīs pilsētas daļas un satiksmes organizācijas sakārtošanai”.

Aprakstot paveicamos darbus, Rozenbergs turpina: “Transporta komisijā apstiprināts pagaidu ceļa seguma marķējums Dzintara un Valmieras ielas krustojumā, kas nodrošinās papildus drošību. Ilgtermiņa risinājums šajā krustojumā paredzēts laikā, kad tiks uzsākta Tirgus laukuma izbūve.”

Kā ziņots, Piebalgas-Raiņa rotācijas aplis būtiski vienkāršos satiksmes plūsmu, uzlabos drošību un paātrinās šī krustojuma šķērsošanu, kas nereti bijis sarežģīti nepieredzējušākiem satiksmes dalībniekiem. Projekta gaitā arī tiks demontēti luksofori.

Apļa izbūves darbiem jābūt pabeigtiem līdz pilsētas 810 gadu jubilejas svinībām, kas sāksies šī gada 22.jūlijā.

Publicēšanas datums: 2016. gada 31. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt