A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Daudzbērnu ģimenēm īpaša atlaide Cēsu pils kompleksā

Daudzbērnu ģimenēm īpaša atlaide Cēsu pils kompleksā

Cēsu pils komplekss piedāvā 50% atlaidi ieejas maksai ģimenes biļetei Cēsu pils kompleksā (Cēsu Viduslaiku pils, Cēsu Vēstures un mākslas muzejs un Izstāžu nams).

Pils apmeklētāji aicināti izmantot šo atlaidi, uzrādot 3+ "Ģimenes karti*.

Ģimenes aicinātas ļauties piedzīvojumiem, uzkāpjot tornī sveču lukturīšu gaismā un apskatot Cēsu vecpilsētu, pilsdrupas un pils parku no augšas, kā arī nokāpjot Dienvidu torņa pagrabā, kur atrodas pils cietums. Mazākajiem apmeklētājiem  patiks iepazīt pili, pildot aizraujošus uzdevumus "Aktivitāšu mugursomās".

Cēsu Jaunajā pilī ir iespēja apskatīt vēstures un interjeru ekspozīciju "Cēsis – Latvijas vēstures simbols", piedalīties tematiskās un interaktīvās programmās, kā arī apmeklēt izstādes. Ekskursijas noslēgumā, uzkāpjot Jaunās pils tornī, paveras skaists skats uz Cēsu pilsētu un apkārtni.

Uzzini vairāk: www.cesupils.lv un www.godagimene.lv

*Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte” ir valsts veidota atbalsta sistēma daudzbērnu ģimenēm, kas reizē kalpos arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem. Šīs kartes īpašniekiem ir iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi.

Publicēšanas datums: 2016. gada 21. janvāris  

Komentāri

Iveta Sietiņsone 2016-01-21 13:38:29 Vai šādu atlaidi nevarētu piemērot arī Cēsu novada Ģimenes pases īpašniekiem?

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt