A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » CNN iesaka Cēsis kā vienu no skaistākajiem Latvijas galamērķiem

CNN iesaka Cēsis kā vienu no skaistākajiem Latvijas galamērķiem

Ceturtdien, 29.augustā, publicētajā topā, kurā apkopoti 11 skaistākie galamērķi Latvijā, starptautiskās raidorganizācijas ceļojumu portāls “CNN Travel” ierindojis arī Cēsis.

Cēsis iekļautas līdztekus tādām pērlēm kā Rīga, Jūrmala, Sigulda, Kuldīga, Liepāja, Ventspils, Daugavpils, Kolkas rags, Rundāles pils un Aglonas bazilika.

Kā tēmas pieteikumā norāda CNN žurnālists Pavlo Fedikovičs (Pavlo Fedykovych), kaut arī Rīga ir Latvijas tūrisma populārākais punkts, ir vērts doties tālāk par galvaspilsētu, lai redzētu visus mūsu valsts “apslēptos dārgumus”.

Aprakstā par Cēsīm tiek izcelta pilsētas senā vēsture un viduslaiku pils, akcentējot, ka “pirmajā acu uzmetienā Cēsis var šķist samērā miegainas un pieticīgas, bet šai šarmantajai pilsētiņai ir ļoti daudz, ko piedāvāt”.

Žurnālists iesaka Cēsis izpētīt, sākot ar sveču gaismas ekskursiju viduslaiku pilī un tajā piedāvāto autentisko izklaižu klāstu un beidzot ar Cēsu un apkārtnes dabas bagātību apmeklēšanu, īpaši izceļot Gaujas smilšakmens atsegumus.

Pilnu rakstu angļu valodā iespējams lasīt ŠEIT.

Kā ziņots, Cēsīm uzmanība no ārvalstu medijiem pievērsta arī iepriekš. Piemēram, 2016.gadā Lielbritānijas laikraksts “Daily Mail” ierindoja “Cēsis 810” un Cēsu mākslas festivālu starp vasaras interesantākajiem un savdabīgākajiem festivāliem pasaulē.

Publicēšanas datums: 2019. gada 29. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt