A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cilvēks cilvēkam Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem

Cilvēks cilvēkam Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem

Valsts probācijas dienests Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem 20.jūnijā rīko akciju "Cilvēks cilvēkam", kuras mērķis ir komunicēt ar puišiem, kas atrodas ieslodzījumā un ar labiem piemēriem, motivēt uz pārmaiņām savā dzīvē.

Akciju “Cilvēks cilvēkam” Valsts probācijas dienests (VPD) rīko divreiz gadā un akcijas norisē vasarā tiek iekļautas vairākas sportiskas aktivitātes, kurās piedalās, gan jaunieši, gan VPD darbinieki, gan brīvprātīgie. Lai veicinātu jauniešu virzību uz savu mērķu sasniegšanu, akcijas laikā VPD cenšas jauniešiem piedāvāt saturisku un pēc iespējas plašāku jomu klāstu aptverošu programmu. Kopš 2014.gada akcijas rīkošanā VPD piesaista arī sabiedrībā pazīstamus, jauniešus intersējošu jomu pārstāvjus. Ņemot vērā jauniešu interesi par sportu un automašīnām, šoreiz dalībai akcijā ir uzaicināts Latvijas elektro kartingu izgudrotājs Artis Daugins no Blue Shock Race. Šovasar akcija notiks 20.jūnijā plkst.11.00 - 13.00.

“Uz pasākumu došos, lai dalītos savā pieredzē par ceļu no sapņa līdz idejai un no idejas līdz tās īstenošanai. Protams, stāstā pievērsīšu arī lielu uzmanību izaicinājumiem un nemitīgajiem šķēršļiem, kas jāpārvar pirms teikt "hop". Vēlos arī runāt par to, ka Latvija un šeit dzīvojošie reizēm piemirst, cik patiesībā esam labā vidē, lai pašu spēkiem radītu jaunus produktus, kuri var aizraut lielu skaitu cilvēku tepat Latvijā un arī ārzemēs. Zinu, ka jauniešiem sports ir topā, tapēc man būs prieks arī dalīties iespaidos par pieredzēto šogad, kopā ar LMT Autosporta akadēmiju izveidojot Latvijas Elektrokartingu Čempionātu. Lai mans stāsts nebūtu balstīts vien uz vārdiem, līdzi paņemšu Latvijas jaudīgāko sacīkšu elektro kartingu, ko jaunieši varēs apskātīt klātienē un uzzināt vairāk par to, kā ar izdomu un tehnoloģijām var radīt interesantas lietas.” Artis Daugins (Blue Shock Race)

Akcijas mērķis ir popularizēt saturīga, izglītojoša brīvā laika pavadīšanu notiesāto jauniešu vidū, motivējot jauniešus pozitīvām pārmaiņām, palīdzot uzlabot viņu savstarpējās komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī vienkārši, radot pozitīvas emocijas esot kopā un produktīvi pavadot laiku. Daloties ar savām zināšanām, pieredzi, darba  ieguldījumu, mēs varam veidot labāku sabiedrību.

Publicēšanas datums: 2018. gada 19. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt