A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu Valsts ģimnāzijas olimpiāžu dalībnieki – Latvijas TOP5

Cēsu Valsts ģimnāzijas olimpiāžu dalībnieki – Latvijas TOP5

Cēsu Valsts ģimnāzija (CVĢ) ierindojusies dalītā ceturtajā vietā prestižajā Ata Kronvalda fonda veidotajā “Zvaigžņu reitingā”, kurā skolas vērtē pēc tā, kā tās spēj sagatavot starptautiskā līmenī konkurētspējīgus skolēnus.

Reitingā tiek ņemti vērā skolēnu sasniegumi dažāda veida starptautiskajās olimpiādēs laika periodā no 2018.gada 1.jūnija līdz 2019.gada 1.jūnijam.

CVĢ ceturto vietu dala ar Daugavpils Krievu vidusskolu – liceju. Pirmajā vietā ierindojusies tradicionāli spēcīgā Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, bet otro un trešo vietu ieņem attiecīgi RTU Inženierzinātņu vidusskola un Olaines 1.vidusskola. TOP5 noslēdz Daugavpils Valsts ģimnāzija.

CVĢ sevi turpināja pierādīt arī šovasar. Tūlīt pēc vasaras saulgriežiem Kaļiņingradā, Krievijā, 12.b1 klases skolēns Andrejs Ķīlis izcīnīja bronzas medaļu Baltijas valstu ģeogrāfijas olimpiādē, savukārt no 30.jūlija līdz 5.augustam Honkongā, Ķīnā, norisinājās 16.Starptautiskā ģeogrāfijas olimpiāde “iGeo 2019”, kurā Andrejs izcīnīja sudraba medaļu. Paldies ģeogrāfijas skolotājai Ingunai Gailei! Šos sasniegumus jau ņems vērā, veidojot 2020.gada Zvaigžņu reitingu.

Kā ziņots, līdzīgi kā Lielās Pūces reitingā, Zvaigžņu reitinga mērķis ir palielināt pedagogu un izglītības darbinieku ieinteresētību darbā ar talantīgiem skolēniem, kuriem ir vēlme patstāvīgi apgūt zināšanas, kā arī informēt sabiedrību par skolām, kas spēj sagatavot skolēnus ar augsta līmeņa zināšanām.

Publicēšanas datums: 2019. gada 29. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt