A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu uzņēmēju forums pulcē vairāk nekā 300 dalībniekus no visas Latvijas

Cēsu uzņēmēju forums pulcē vairāk nekā 300 dalībniekus no visas Latvijas

Piektdien, 25.novembrī, Vidzemes koncertzālē “Cēsis” norisinās Cēsu uzņēmēju forums, kas šogad pulcējis rekordlielu dalībnieku skaitu – vairāk nekā 300. Uzņēmēju forumā tiekas novada un apkārtnes uzņēmēji, lai pārrunātu uzņēmējdarbības attīstības tendences reģionā un Latvijā. Īpaša uzmanība šogad tiks pievērsta radošuma veicināšanai industrijās.

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, atklājot forumu, novēlēja klātesošajiem iegūt noderīgas atziņas un kontaktus, lai veiksmīgi plānotu nākamo gadu. “Pašvaldības un uzņēmēju ciešai sadarbībai ir izšķiroša nozīme novada attīstībai, tāpēc Cēsis priecājas dot saviem un reģiona uzņēmējiem iespēju iedvesmoties jauniem sasniegumiem,” atzina J. Rozenbergs.

Forumu apmeklēja Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, savukārt ar aktuālām tēmām uzstājās tādi atzīti lektori kā Roberts Ķīlis, Daniels Pavļuts un citi. Foruma gaitā dalībnieki tika iepazīstināti ar Cēsu veiksmes stāstiem un jaunumiem novada uzņēmējdarbībā.

Pasākuma vakara daļā tradicionāli tiek godināti Cēsu uzņēmēji, tiem pasniedzot balvas dažādās nominācijas un dodot iespēju neformālā gaisotnē dibināt jaunus kontaktus vai dalīties pieredzē.

Cēsu uzņēmēju forumā aicināti piedalīties ne tikai Cēsu novada, bet visu Latvijas novadu uzņēmēji un jebkurš interesents. Dalība forumā ir bez maksas. Cēsu uzņēmēju forumu organizē Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru.

Publicēšanas datums: 2016. gada 25. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt