A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu un apkārtnes tūrisma uzņēmēju ikgadējā tikšanās

Cēsu un apkārtnes tūrisma uzņēmēju ikgadējā tikšanās

Otrdien, 26.aprīlī, sākot no plkst.10.00 Vidzemes koncertzāles “Cēsis” kamerzālē notiks Cēsu un apkārtnes tūrisma uzņēmēju ikgadējā tikšanās. Tikšanās laikā Cēsu tūrisma informācijas un attīstības centra (TIC) pārstāvji atskatīsies uz aizvadīto gadu, iepazīstinās ar TIC 2016.gada plāniem, sadarbības iespējām un to, kā aktīvāk iesaistīties kopējā pilsētas un novada tūrisma piedāvājumā un tā attīstībā.

PROGRAMMA

Cēsu novada pašvaldības priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs klātesošos iepazīstinās ar nozīmīgākajām aktualitātēm pilsētā un aicinās iesaistīties diskusijā par uzņēmējiem svarīgiem jautājumiem. Šogad īpašs notikums būs Cēsu 810 gadu jubilejas svētki, kas norisināsies no 22.jūlija līdz 24.jūlijam. Tas būs nacionāla mēroga kultūras pasākums, kura veiksmīgai norisei aicināti iesaistīties visi uzņēmēji ar radošām idejām un aktivitātēm.

Vieslekcijās uzzināsim par aktuālo tūrisma jomā Latvijā, virtuālo tūru piedāvājumu, kā arī par komunikāciju interneta vidē, kur digitālās komunikācijas eksperts Edgars Koroņevskis dalīsies ar svarīgiem aspektiem pozitīvai komunikācijai un mērķu sasniegšanai interneta vidē (lekcija paredzēta ~2h).

Lūgums uz pasākumu pieteikties līdz 22.aprīlim plkst.16:00, rakstot uz e-pastu liga.krievina@cesis.lv vai zvanot pa tālruni 64121815, 28318318.

Publicēšanas datums: 2016. gada 14. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt