A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Jauna mājas lapa Cēsu un apkārtnes tūrisma piedāvājumam

Jauna mājas lapa Cēsu un apkārtnes tūrisma piedāvājumam

Cēsu Tūrisma attīstības un informācijas centrs izveidojis un apmeklētājiem nodevis jaunu, vizuāli pievilcīgu un ērti lietojamu tūrisma mājas lapu www.visit.cesis.lv. Mājas lapā ir ievietotas viegli pārskatāmas un loģiski strukturētas sadaļas kategorijās “Ko darīt”, “Ko redzēt”, “Kur paēst”, “Kur palikt”, kas integrētas arī mobilajās ierīcēs.

Ik gadu arvien pieaug Latvijas un ārzemju tūristu skaits, kuri par savas atpūtas galamērķi izvēlas Latvijas dabas ainavu un kultūrvēstures mantojuma apskati. 2016.gada 12 mēnešos Cēsu tūrisma mājas lapas unikālo apmeklētāju skaits sasniedza jau 150000 unikālo skatījumu, kas nozīmē arī pieaugošu pilsētas apmeklētāju skaitu un lielu interesi par atpūtas iespējām Cēsīs.

Cēsis ir pievilcīgs galamērķis katrā gadalaikā, jo ir dēvējamas ne vien par Vidzemes kultūras galvaspilsētu un ir bagātīga ar gadsimtu senām vēstures liecībām, tā atrodas Gaujas Nacionālā parka centrā, kas pilsētu padara viegli sasniedzamu, atpūtai piemērotu un dabas vērtībām bagātu.

Bez jau ierastajām tūrisma lapas nodaļām, interesenti var atrast ceļotājiem noderīgu informāciju, kā piemēram, bankomātu un pasta nodaļu atrašanās vietas, pilsētas un apkārtnes tūrisma materiālus un kartes.

Tūrisma piedāvājums ir apkopots ne tikai, lai ieinteresētu apmeklētājus no citām Latvijas pilsētām un ārvalstīm ciemoties Cēsīs, bet arī, lai atvieglotu atpūtas plānošanu pašiem cēsniekiem. Ir apkopoti un publicēti pārgājienu, velo braucienu un laivošanas maršruti, kas būs kā iedvesma brīvdienās doties vēl neiepazītā veidā.

Informācija mājas lapā regulāri tiek atjaunota un papildināta. Šobrīd informācija un objektu apraksti ir apskatāmi latviešu un angļu valodās. Drīzumā tā būs pieejama arī krievu un vācu valodās.

Informāciju sagatavoja:
Santa Niedola
Galvenā tūrisma speciāliste
P/A “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”
+371 26674261
santa.niedola@cesis.lv

Publicēšanas datums: 2017. gada 2. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt