A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu tūrisma uzņēmēju tikšanās

Cēsu tūrisma uzņēmēju tikšanās

Ceturtdien, 3.maijā plkst. 10:00 zinātkāres centrā “ZINOO”, tūrisma uzņēmēji un ikviens interesents aicināts uz informatīvu semināru par aizvadītā gada tūrisma aktivitātēm Cēsīs, kā arī uzzināt par aktualitātēm projekta HANSA ietvaros un plānotajiem pasākumiem un iecerēm tūrismā Cēsu novadā.

Sociālā mārketinga attīstības tendences un izmantošanas iespējas attīstās un pilnveidojas dienu no dienas. Šo procesu ir interesanti vērot, bet vēl interesantāk tajā ir piedalīties un veidot, tādējādi uzlabojot arī savu uzņēmējdarbību.

Personas datu izmantošana sadzīvē notiek ļoti plaši - norādot personas kodu, sniedzot ziņas par dzīvesvietu, atverot norēķinu kontu bankā, reģistrējot automašīnu un daudzos citos gadījumos. Kādas izmaiņas gaidāmas, kam jāpievērš uzmanība, ko drīkst un ko nedrīkst darīt  saistībā ar fizisko personu datiem, tā ir būtiska informācija, kas jāzina ikvienam - gan juridiskām, gan fiziskām personām.

Uzaicinātie lektori stāstīs par gaidāmajiem jaunumiem Cēsu pils kompleksa attīstībā un Cēsu Kosmosa izziņas centra izveides plānos. Tāpat varēs gūt informāciju par sociālo mediju izmantošanas priekšrocībām veiksmīgākai uzņēmējdarbības attīstībai un nākotnes ceļotāju tendencēm, kā arī uzzināt par ļoti aktuālo tēmu - ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kas stājas spēkā šī gada 25. maija. Semināra dalībnieki varēs gūt ieskatu aizvadītā gada tūrisma aktivitātēs un uzzināt par aktualitātēm projektā HANSA, kā arī  plānotajiem pasākumiem un iecerēm tūrismā Cēsu novadā.
 
Seminārs tiek rīkots projekta “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai (HANSA)” ietvaros.*

Pieteikšanās dalībai notiek līdz 30. aprīļa plkst.17:00, aizpildot pieteikuma formu https://goo.gl/forms/RTmujG9Gu4sWSdyI3.


Programma
  • 09:45 –  10:00 Ierašanās un reģistrācija zinātkāres centrā “ZINOO” (Jāņa Poruka iela 8, Cēsis);
  • 10:00 – 10:30  Sanāksmes atklāšanas uzruna, Cēsu Tūrisma informācijas centra vadītāja Andras Magones;
  • 10:30 – 10:40 Cēsu Tūrisma informācijas centra galvenā tūrisma speciāliste prezentē 2017. gada atskatu tūrisma nozarē Cēsīs;
  • 10:40 – 11:00 Andra Magones stāstījums par Cēsu Tūrisma informācijas centra aktivitātēm 2018. gadam,  tostarp projekta “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai (HANSA)” norises gaitu;
  • 11:00 – 11:20 Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs prezentē Cēsu pilsētas un novada aktualitātes
  • 11:20 – 11:40 “ZINOO” pārstāvis Pauls Irbins iepazīstina ar uzņēmumu un Cēsu Kosmosa izziņas centra izveides plāniem
  • 11:40 – 12:00  Viduslaiku pils vadītājs Gundars Kalniņš prezentē Cēsu viduslaiku pils plānoto attīstību
  • 12:00 – 12:30 Lietišķā pauze
  • 12:30 – 15:00 Nākotnes ceļotāju tendences un sociālo mediju izmantošana uzņēmējdarbības veicināšanā. (Lektors tiks precizēts)
ES vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR) – kas par to jāzina ikvienam? (Lektors tiks precizēts)
  • 15:00 – 16:00 Sanāksmes dalībnieku jaunumi; diskusijas
Uzņēmēju tikšanās programma plānošanas procesā var tikt mainīta.         


*Sadarbojoties 11 Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas partneriem, no 2015. gada oktobra līdz 2018. gada decembrim tiek ieviests projekts “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai”. Projekts tiek īstenots ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas programmas 2014. – 2020. gadam atbalstu, un tā mērķis ir stiprināt vēsturiskās Hanzas savienības vērtības. No Latvijas projektā piedalās Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs, Kokneses, Limbažu, Pārgaujas un Kuldīgas novadu pašvaldības, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldība un Vidzemes plānošanas reģions, savukārt no Igaunijas projekta partneri ir Pērnavas un Vīlandes pilsētu pašvaldības, bet no Zviedrijas – Gotlandes reģions un Gotlandes tūrisma attīstības aģentūra “Inspiration Gotland”, kas ir arī projekta vadošais partneris.


Publicēšanas datums: 2018. gada 17. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt