A  A  A
Lapas karte






Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes








Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu novads iegūst LTRK "Publisko Pakalpojumu Gada balvu"

Cēsu novads iegūst LTRK "Publisko Pakalpojumu Gada balvu"

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) trešdien, 5.oktobrī, Latvijas Pašvaldību savienības Domes sēdes ietvaros, pasniedza “Publisko Pakalpojumu Gada balvu 2016”, ko pilsētu kategorijā saņēma Liepāja, savukārt no lielo pašvaldību vidus – Cēsis, bet mazo novadu vidus – Rauna.

“Publisko Pakalpojumu Gada balva” tika pasniegta otro reizi. Pilsētu kategorijā otro vietu ieguva Rīga, bet trešo Jūrmala. Lielo novadu vidū otro un trešo vietu izcīnīja attiecīgi Ādaži un Ķekava, savukārt no mazajiem novadiem goda rakstus saņēma Amata un Rundāle.

Jau ierasti gada balva pēc LTRK organizētā uzņēmējdarbības vides novērtējuma tiek pasniegta pašvaldībai, kura pierādījusi sevi ar progresīvu ieguldījumu uzņēmējdarbības vides attīstībā, kā arī ar augstu servisa līmeni un atvērtību pret sava reģiona biznesu.

“Latvija ir ļoti maza valsts un tautsaimniecības konkurētspēja no resursu pieejamības viedokļa zema. Mijiedarbība ar pašvaldībām uzņēmējiem ir kritiska. Gan pašvaldības, gan uzņēmēji rūpējas par labvēlīgu vidi un konkurētspēju. Panākt, lai kopā sadarbojamies nevis pretdarbojamies nav vienkārši, jo dzīve uzliek savas korekcijas. Tomēr tikai tie var izdzīvot un attīstīties, kas spēj pielāgoties strauji mainīgajai videi un to darīs sadarbībā. Tāpēc mēs cildinām tās pašvaldības kas ir vērstas  uz sadarbību,” saka LTRK Pakalpojumu padomes priekšsēdētājs Aldis Gulbis.

LTRK pirmo organizēto “Publisko Pakalpojumu Gada balvu” lielo pilsētu kategorijā saņēma Valmiera, bet novadu kategorijās – Kuldīgas un Raunas novadi.

Publicēšanas datums: 2016. gada 26. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt