A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu novads – populārākais sociālo tīklu lietotāju vidū

Cēsu novads – populārākais sociālo tīklu lietotāju vidū

Cēsu novada sociālie tīkli ir populārākie Latvijas lielo novadu grupā, to kopējam skaitam sasniedzot 11 114, liecina SIA "Lattelecom" un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) veidotā "Latvijas e-indeksa" rezultāti.

Cēsu novadam ir ne tikai lielākais summārais sociālo tīklu – facebook.com, draugiem.lv, twitter un Instagram – sekotāju skaits, bet arī starp lielajiem novadiem apjomīgākais sekotāju skaits, rēķinot uz 1000 iedzīvotājiem – 587 sekotāji.

"Latvijas e-indekss" raksturo pašvaldību un valsts iestāžu e-vides attīstības līmeni, un 24.februārī publicētajos vispārējajos rezultātos lielo novadu kopvērtējumā Cēsu novads ieguvis trešo vietu. Cēsu novads ar 61,05 punktu tikai par dažām punktu simtdaļām atpaliek no pirmās un otrās vietas ieguvējiem, Siguldas un Kuldīgas novadiem, kas saņēma attiecīgi 61,27 un 61,71 punktus.

Cēsu novads arī ierindojies otrajā vietā starp lielajiem novadiem interneta resursu popularitātē un cilvēku prasmēs. Tāpat Cēsu novads saņēmis trešo augstāko novērtējumu pašvaldības mājaslapu apmeklējumu skaitā ar 524 498 cesis.lv skatījumiem.

Tāpat novērtēta arī novada e-vides drošība, kas ierindojusi Cēsis trešajā vietā kopvērtējumā. Cēsu novads arī izcelts kā viena no tikai sešām pašvaldībām Latvijā, kurā dokumentu vadības sistēma ir saistīta ar citām pašvaldības informācijas sistēmām.

Cēsu novadu sociālajos tīklos vari meklēt šeit:
Facebook: https://www.facebook.com/CesuNovads/
Twitter: https://twitter.com/Cesis_lv
Draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/cesis_lv/
Instagram: https://www.instagram.com/Cesu_novads/

Publicēšanas datums: 2016. gada 24. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt