A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu novada pašvaldības sociālo tīklu sekotāju skaits pārsniedz 20 000

Cēsu novada pašvaldības sociālo tīklu sekotāju skaits pārsniedz 20 000

Cēsu novada iedzīvotāji ir aktīvi sociālo tīklu un aplikāciju lietotāji, par ko liecina gan augošais Cēsu novada pašvaldības sociālo tīklu sekotāju skaits, gan arī aplikācijas “Cēsis 8911” lietotāju skaits.

Cēsu novada pašvaldības lapas sekotāju skaits sociālajā tīklā “Facebook” nupat sasniedzis 10 000. Savukārt Cēsu kopējais sekotāju skaits sociālo tīklu platformās “Facebook”, “Instagram”, “Twitter” un “Draugiem.lv” pārsniedz 20 000. Tas ļauj apgalvot, ka par aktualitātēm Cēsīs uzzina gandrīz katrs cēsnieks gan Latvijā, gan citur pasaulē.

Savukārt aplikācijas “Cēsis 8911” lietotāju skaits jau tuvojas 700, un cēsnieki katru dienu ziņo par vairākām ķibelēm un nebūšanām, ko novēro novadā. Kopš šī gada sākuma, kad “Cēsis 8911” sāka darboties, Cēsu novada pašvaldība ar aplikācijas palīdzību saņēmusi vairāk nekā simts ziņojumu. Uz visiem ziņojumiem atbildēts, un tajos norādītās problēmas vai nu atrisinātas uzreiz, vai risināmas ilgtermiņā.

Pateicoties augošajam sekotāju skaitam un aktivitātei, Cēsu zīmols kopš 2016.gada ik mēnesi ieņēmis vietu starp 20 Latvijas ietekmīgākajiem zīmoliem, laikā no 2017.gada janvāra līdz 2018.gada janvārim, septiņas reizes iekļūstot topa desmitniekā. Visaugstāk Cēsis zīmolu topā nonāca šī gada janvārī, kad bija piektais ietekmīgākais zīmols valstī.

Publicēšanas datums: 2018. gada 17. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt