A  A  A
Lapas karte


Kādas aktivitātes šajā ziemā izbaudi visvairāk?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu novada pašvaldība pakāpeniski pārceļas uz Raunas ielu 4

Cēsu novada pašvaldība pakāpeniski pārceļas uz Raunas ielu 4

Cēsu novada pašvaldība pakāpeniski pārceļas uz jaunām telpām Raunas ielā 4, Cēsīs, kā rezultātā vairāki speciālisti vairs nav atrodami ierastajos kabinetos Bērzaines ielā 5.

Kā ziņots iepriekš, Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs atrodas Raunas ielas 4 pirmajā stāvā. Tāpat ierastajās telpās Raunas ielas 4 pirmā stāva kreisajā spārnā atrodama Īpašumu apsaimniekošanas pārvalde.

Kopš 2018.gada 10.decembra Cēsu novada Būvvalde atrodas Raunas ielas 4 113.kabinetā, bet no 17.decembra Būvvaldes teritorijas plānotājas Evija Taurene un Rudīte Klāva strādā 112.kabinetā.

Vienlaikus Attīstības un būvniecības pārvaldes lauku attīstības speciāliste Evija Atvara un projektu koordinatore Sanita Breikša strādā Raunas ielas 4 115.kabinetā, bet pārvaldes vadītājs Atis Egliņš-Eglītis atrodams 116.kabinetā.

Tāpat Raunas ielā 4 109.kabinetā strādā Attīstības un būvniecības pārvaldes jurists Valdis Tirzmalis, kā arī iepirkumu sekretāre Iveta Beķere. Turpat blakus 110.kabinetā strādā Attīstības un būvniecības pārvaldes juriste Santa Smiltniece un administrācijas biroja juriste Sigita Zvirbule. 

No 2019.gada 7.janvāra Raunas ielas 4 111(3).kabinetā strādā Attīstības un būvniecības pārvaldes projektu speciāliste Inta Ādamsone, projektu vadītājs Edijs Leoke un lielo būvniecības projektu vadītājs Mareks Pavārs.

No 21.janvāra Raunas ielā 4 203.kabinetā strādā Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs. Turpat blakus 201.kabinetā strādā administrācijas biroja sekretāre Irita Ozola, un 202.kabinetā administrācijas vadītāja Ieva Goba. Domes sēžu un komiteju sekretāre Agita Alksnīte turpmāk atrodama 204.kabinetā. Revidente Biruta Kuplā strādā 205.kabinetā, un līdzās 206.kabinetā strādā Komunikācijas un klientu servisa pārvaldes darbinieki. Izpilddirektors Andris Mihaļovs atrodams 208.kabinetā.

Pārējās pārvaldes līdz pavasarim turpinās darbu pašreizējās atrašanās vietās – IKT centrs, Finanšu pārvalde Bērzaines ielā 5, Izglītības nodaļa Bērzaines ielā 16. Dzimtsarakstu nodaļa un pašvaldības aģentūras atrašanās vietas nemainīs.

Finanšu pārvaldes darbinieki klientus pieņem Bērzaines ielā 5:

• Finanšu pārvaldes vadītāja Aivija Zerne strādā 307.kabinetā.
• Algu grāmatvedes Ruta Treimane un Ina Kudrjavceva strādā 107.kabinetā.
• Galvenā grāmatvede Signe Kūlīte un kreditoru un pamatlīdzekļu uzskaites grāmatvede Inita Endzeliņa strādā 312.kabinetā.
• Ekonomiste Aija Riekstiņa strādā 310.kabinetā.
• Ekonomiste Antra Jurševska strādā 301.kabinetā.
• Revidente Biruta Kuplā strādā 213.kabinetā.

Lūdzam sekot līdzi informācijai “Cēsu Vēstīs” un cesis.lv, kur publicēsim turpmāko pārcelšanās kārtību!

Atvainojiet par iespējamajām neērtībām un ceram uz sapratni!

Publicēšanas datums: 2019. gada 8. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt