A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu novada pašvaldība pārceļas uz Raunas ielu 4

Cēsu novada pašvaldība pārceļas uz Raunas ielu 4

Cēsu novada pašvaldība turpina pārcelšanos uz jaunām telpām Raunas ielā 4, Cēsīs.

Kā ziņots iepriekš, Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs atrodas Raunas ielas 4 pirmajā stāvā. Tāpat ierastajās telpās Raunas ielas 4 pirmā stāva kreisajā spārnā atrodama Īpašumu apsaimniekošanas pārvalde, tostarp arī mājokļu jautājumu speciāliste Maija Klimoviča

Cēsu novada Būvvalde atrodas Raunas ielā 4, pirmajā stāvā, 113.kabinetā strādā būvvaldes vadītāja Irēna Suipe un būvvaldes sekretāre Daiga Bernovska. Būvinspektors Uģis Dančauskis atrodams 114.kabinetā. Būvvaldes vadītājas vietniece Gunita Hjortenberg un arhitekte Vēsma Lukstiņa strādā 115.kabinetā. Būvvaldes teritorijas plānotājas Evija Taurene un Rudīte Klāva strādā 112.kabinetā.

Attīstības un būvniecības pārvaldes vadītājs Atis Egliņš-Eglītis atrodams 116.kabinetā. Attīstības un būvniecības pārvaldes projektu speciāliste Inta Ādamsone, projektu vadītājs Edijs Leoke un lielo būvniecības projektu vadītājs Mareks Pavārs, kā arī juriste Santa Smiltniece un projektu grāmatvede – ekonomiste Iluta Ločmele strādā 117.kabinetā. Vienlaikus Attīstības un būvniecības pārvaldes lauku attīstības speciāliste Evija Atvara strādā 108.kabinetā, savukārt projektu koordinatore Sanita Breikša strādā 314.kabinetā.

Tāpat Raunas ielā 4 109.kabinetā iepirkumu sekretāre Iveta Beķere. Turpat blakus 110.kabinetā strādā Attīstības un būvniecības pārvaldes jurists Valdis Tirzmalis un administrācijas biroja padomniece juridiskajos jautājumos Sigita Zvirbule.

Pašvaldības IKT centrs atrodas Raunas ielas 4 pagrabstāvā 003. kabinetā. Arhivāre Dace Konca strādā 002.kabinetā.

Raunas ielā 4 203.kabinetā strādā Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs. Turpat blakus 201.kabinetā strādā administrācijas biroja vadītāja Irita Ozola, un 202.kabinetā administrācijas vadītāja Ieva Goba. Domes sēžu un komiteju sekretāre Agita Alksnīte turpmāk atrodama 312.kabinetā. Personāla vadītāja Vija Mieze strādā 204.kabinetā. Revidente Biruta Kuplā strādā 205.kabinetā, un līdzās 206.kabinetā strādā Komunikācijas un klientu servisa pārvaldes darbinieki. Izpilddirektors Andris Mihaļovs atrodams 208.kabinetā.

Sporta koordinatore Rasa Siliņa atrodama Raunas ielā 4 trešajā stāvā 314.kabinetā.

Finanšu pārvaldes darbinieki no 18.marta strādā Raunas ielā 4 trešajā stāvā. Uz ēkas trešo stāvu no Bērzaines ielas 16 pārceļas arī Izglītības pārvaldes darbinieki. Izglītības pārvaldes vadītāja Lolita Kokina strādā 302.kabinetā, metodiķe Dzintra Kozaka un izglītības satura un kvalitātes vadītāja Ramona Urtāne strādā 303.kabinetā, bet speciāliste Anda Kamzole, metodiķe Biruta Dambīte un sabiedrības veselības speciāliste Zane Brente-Brantiņa atrodamas 301.kabinetā.

Dzimtsarakstu nodaļa un pašvaldības aģentūras atrašanās vietas nemainīs.

Savukārt Cēsu novada pašvaldības policija 28.martā pārcelsies uz Bērzaines ielu 5, kur darbu sāks 29.martā.

Atvainojiet par iespējamajām neērtībām un ceram uz sapratni!


Publicēšanas datums: 2019. gada 8. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt