A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu novada pašvaldība noslēgusi jaunu atkritumu apsaimniekošanas līgumu

Cēsu novada pašvaldība noslēgusi jaunu atkritumu apsaimniekošanas līgumu

Cēsu novada pašvaldība 2017.gada decembrī noslēgusi līgumu par atkritumu apsaimniekošanu Cēsu novadā ar pašvaldībām piederošo SIA “ZAAO” (ZAAO). Līgums stājās spēkā 2018.gada 1.janvārī un tā darbības laiks ir septiņi gadi.

Latvijā par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas, kā arī atkritumu dalītas vākšanas organizēšanu savā administratīvajā teritorijā ir atbildīgas pašvaldības. Līdz ar Atkritumu apsaimniekošanas likuma izmaiņām pašvaldības pienākums ir organizēt arī mājsaimniecībās radīto būvniecības atkritumu savākšanu.

Atgādinām, ka ikviena atkritumu radītāja (iedzīvotāja, uzņēmuma, iestādes) pienākums ir noslēgt sadzīves atkritumu savākšanas līgumu un izmantot tā atkritumu apsaimniekotāja pakalpojumus, ar kuru pašvaldībai ir līgums par darbību novadā. Turpmāk privātpersonām arī savu dzīvokļu, māju remonta vai būvniecības laikā radušos atkritumu savākšanu jāpiesaka tikai ZAAO.

Sadarbības ietvaros tiks pilnveidota pazemes konteineru sistēma Cēsu pilsētā – iecerēts veidot pazemes konteineru laukumus daudzdzīvokļu māju pagalmos Saules ielas, Birzes-Loku ielas, Bērzaines un Emīla Dārziņa ielas kvartālos.

Publicēšanas datums: 2018. gada 19. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt