A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu novada pašvaldība līdz 10.augustam aicina pieteikties uz SIA „Vidzemes koncertzāle” valdes locekļa amatu

Cēsu novada pašvaldība līdz 10.augustam aicina pieteikties uz SIA „Vidzemes koncertzāle” valdes locekļa amatu

Lai vadītu unikālu nacionālas un reģionālas nozīmes daudzfunkcionālu kultūras centru, kas atrodas vienā no skaistākajām Latvijas pilsētām – Cēsīs, kā arī, lai nodrošinātu daudzfunkcionālā centra darbības stratēģijā izvirzīto mērķu sasniegšanu (2014. - 2024. ), Cēsu novada pašvaldība 27.jūlijā izsludinājusi atklātu konkursu uz SIA „Vidzemes koncertzāle” valdes locekļa amatu.

Pretendentiem izvirzītās prasības: nevainojama reputācija, stratēģiska domāšana, orientācija uz attīstību un rezultātu sasniegšanu, spēja pieņemt lēmumu un uzņemties atbildību, labas darba organizācijas un vadīšanas prasmes, labas sadarbības veicināšanas un komunikācijas prasmes. Pretendentiem jāpārvalda valsts valoda un vairākas svešvalodas tādā apjomā, lai spētu pārstāvēt kapitālsabiedrību un uzturēt dialogu ar sadarbības partneriem par profesionālajiem jautājumiem. Pretendentiem jābūt ar augstāko izglītību, kas papildināta ar ne mazāk kā 3 gadu vadīšanas pieredzi (t.i., attīstības mērķu izvirzīšana un to īstenošanas plānošana, uzdevumu izpildes organizēšanas, kolektīva vadīšanas pieredze). Pretendentiem jābūt labai izpratnei par kapitālsabiedrības darbības jomu un kapitālsabiedrības pārvaldību, t.sk., publiskas personas pārvaldību atbilstoši Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumam.

Pretendentiem jāiesniedz pieteikuma vēstule par pretendenta spējām un motivāciju strādāt SIA „Vidzemes koncertzāle” valdē (līdzšinējie sasniegumi un galvenie darbības virzieni, lai sasniegtu SIA „Vidzemes koncertzāle” mērķi), kas satur arī apliecinājumu, ka pretendents nav sodīts par tīšu noziedzīgu nodarījumu (neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas), pretendentam nav atņemtas tiesības veikt noteiktu vai visu veidu komercdarbību vai citu profesionālo darbību, pretendents nav atzīts par maksātnespējīgu un uz pretendentu neattiecas amatu savienošanas ierobežojumi atbilstoši likumam “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā”), īsa informācija par sevi (CV - dzīves un darba gaitu pārskats, valdes locekļa pienākumu pildīšanai noderīga profesionālā pilnveide, valodu zināšanas) un jāpievieno izglītību apliecinoša dokumenta kopija.

Pretendenti pieteikumu aicināti iesniegt klātienē – Cēsu novada pašvaldības apmeklētāju centrā (Bērzaines ielā 5, Cēsīs, Cēsu novadā pirmdienās līdz plkst.8.00-18.00, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās plkst.8.00-17.00 un piektdienās plkst. 8.00-13.00), vai sūtot pa pastu: Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines ielā 5, Cēsīs, Cēsu novadā, LV 4101, vai sūtot elektroniski - e-pasts: iac@cesis.lv ar norādi Pieteikums uz SIA Vidzemes koncertzāles valdi.
Pieteikumu iesniegšanas termiņš: š. g. 10.augusts.

Līdzšinējais SIA „Vidzemes koncertzāle” valdes loceklis Juris Žagars ievēlēts Cēsu novada domē un no 13.jūnija turpina pildīt Cēsu novada domes deputāta pienākumus, jo likums liedz savienot novada domes deputāta pienākumus ar pašvaldības kapitālsabiedrības valdes locekļa pienākumiem. Līdz brīdim, kad amatā stāsies jaunais SIA „Vidzemes koncertzāle” valdes loceklis, šos pienākumus uz prokūras pamata pilda SIA „Vidzemes koncertzāle” finanšu direktore Sandra Capare.

Daudzfunkcionālais centrs izveidots ar ES struktūrfondu un Cēsu novada pašvaldības atbalstu, kopumā tā izveidē investēti 13 miljoni EUR. Daudzfunkcionālā centra darbības stratēģijā izvirzīto mērķu sasniegšanu (2014. - 2024. ) īsteno SIA „Vidzemes koncertzāle”, kuras  kapitāla daļas 100% pieder Cēsu novada pašvaldībai.

Publiskajā telpā atpazīstama kā koncertzāle ,,Cēsis”, kas piedāvā gan pasākumu norises vietu, gan organizē dažādus pasākumus apmeklētājiem akustiskajā koncertzālē ar 800 skatītāju vietām, gan kamerzālē, ērģeļu zālē, kino zālē un izstāžu zālē. Tur atrodas arī Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas mācību telpas, pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” administrācijas un arī koncertzāles administrācijas birojs. Koncertzāle ir mājvieta Cēsu amatiermākslas kolektīviem un Vidzemes kamerorķestrim. Ēkā darbojas kafejnīca/restorāns un Vīna bārs. Koncertzāle ,,Cēsis” piedāvā augsti profesionālu mākslinieku koncertus, dramatisko teātru izrādes, mākslas izstādes, festivālus, kino seansus, un tā ir arī vieta reģionāla un starptautiska mēroga konferencēm.

Publicēšanas datums: 2017. gada 31. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt