A  A  A
Lapas karte


Vai apmeklēsi Latvijas Uzvaras dienas pasākumus Cēsīs 22.jūnijā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu novada pašvaldība aicina darbā sabiedrības iesaistes projektu vadītāju (sociālo inovatoru)

Cēsu novada pašvaldība aicina darbā sabiedrības iesaistes projektu vadītāju (sociālo inovatoru)

Cēsis ir drosmīga pašvaldība ar mērķi kļūt par izcilāko dzīves vietu Latvijā, un mēs saprotam, ka tā sasniegšanai vajadzīgs augsts servisa un speciālistu profesionalitātes līmenis. Ja spēj un vēlies saskatīt un realizēt iespējas, lai palīdzētu mums augt, tad pievienojies mūsu komandai!

Mēs meklējam uz attīstību un mērķu sasniegšanu vērstu sabiedrības iesaistes projektu vadītāju jeb sociālo inovatoru, kurš vai kura spēj veiksmīgi vadīt sabiedrības iesaistes procesus un veicināt sociālo inovāciju attīstību Cēsu novadā.

Nepieciešamā izglītība un pieredze:
• Augstākā izglītība;
• Darba pieredze sabiedrības iesaistes projektu vadībā. Darba pieredze nevalstiskajā sektorā un/vai finanšu projektu vadībā tiks uzskatīta par priekšrocību;
• Ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas, citu svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
• Ļoti labas saskarsmes, komandas darba un publiskās uzstāšanās prasmes.

Tev tiks dota iespēja izstrādāt sociālo inovāciju un sabiedrības iesaistes stratēģiju Cēsu novadam, koordinēt pašvaldības organizēto konkursu norisi, piemēram, izstrādāt platformu dalības budžeta (participatory budgeting) ieviešanai Cēsu novadā, un piesaistīt ārējo finansējumu dažādu sociālo inovāciju aktivitāšu īstenošanai.

Mēs sagaidām, ka Tu spēsi radīt idejas sabiedrības iesaistes veicināšanai, sekosi līdzi pasaules tendencēm sociālo inovāciju jomā, konsultēsi NVO par finansējuma piesaistes un attīstības iespējām un piesaistīsi finansējumu sabiedrības iesaistes aktivitāšu īstenošanai Cēsu novadā.

Šis būs darbs ar cilvēkiem, jo Tev būs jāorganizē sabiedrības iesaistes pasākumi un jāsadarbojas ar Cēsu novada nevalstiskajām organizācijām, valsts un pašvaldības iestādēm, ārvalstu sadarbības partneriem un jāpārstāv Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar ārējiem partneriem. Dosim iespēju eksperimentēt, ieviest inovācijas pašvaldībā un darbā ar sabiedrību.

Mēs piedāvājam:
• darba iespējas uz rezultātu vērstā, progresīvā pašvaldībā ar skaidri definētu atalgojumu;
• profesionālās izaugsmes iespējas, attīstot un pilnveidojot prasmes;
• veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvos noteiktajam;
• iesaistīties starptautiskos projektos.

Atalgojums atbilstoši 11.mēnešalgu grupai (no 1052 līdz 1382 eiro) un kvalifikācijas pakāpei.

CV un pieteikuma vēstuli sūti uz e-pasta adresi vakances@cesis.lv ar norādi “Sociālais inovators” līdz 2019.gada 30.aprīlim.

Publicēšanas datums: 2019. gada 2. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt